Fajna zabawa

Będąc we Wrocławiu zwłaszcza z dziećmi krasnale to obowiązkowy punkt wycieczki. Fajna sprawa. Z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
Joanna Ł
Libiąż, Polska
ciekawa atrakcja

Ciekawa atrakcja, urozmaicenie spaceru po rynku; dobrze rozpoznawalny symbol miasta; polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 963)

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ciekawa atrakcja miasta. Można je spotkać nie tylko na rynku. Widziałam dużo dzieciaków które starały się odnaleźć ich jak najwiecej, ale jestem pewna, że dorośli też rozglądali się bardziej uważnie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 249papaya
Zrecenzowano: 5 września 2019

Uwielbiałam i nadal bardzo lubię krasnale we Wrocławiu...Pierwszy szlak krasnalowy...zdjęcia i zastanawianie się gdzie by tu je znależć...ale ostatni wysyp krasnali wszędzie ....może zgasić tą wyjątkową inicjatywę...A może nie? Fajne są

Dziękujemy, kancelariakema
Zrecenzowano: 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocławskie krasnale maja to do siebie, ze potrafią zawsze zaskoczyć. Nigdy nie wiadomo kiedy i gdzie się pojawią podczas spaceru po mieście.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Jancio_Wodnik
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rozpoczynając podróż po Wrocławiu od zoo, natknęliśmy się tam na pierwszego krasnala. Podczas spacerów po mieście trafiło się kilkanaście kolejnych. Nie sądziłam, że znajdowanie następnych okazów będzie tak dobrą zabawą. :) Z pewnością dodają uroku miastu. Istnieje ponoć aplikacja, która ułatwia zlokalizowanie krasnali, jednak ja wolałam wypatrywać ich bez żadnych pomocy. :)

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne te krasnale, nigdy nie wiadomo kiedy się na nie natkniemy spacerując po Wrocławiu. Dużo osób robi im zdjęcia.

Dziękujemy, claauu91