ciekawa atrakcja

Ciekawa atrakcja, urozmaicenie spaceru po rynku; dobrze rozpoznawalny symbol miasta; polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Spacer

Fantastyczny pomysł. Zarówno dorośli jak i dzieci z wielkim zaangażowaniem szukają krasnali... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
rudzik2
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 957)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rozpoczynając podróż po Wrocławiu od zoo, natknęliśmy się tam na pierwszego krasnala. Podczas spacerów po mieście trafiło się kilkanaście kolejnych. Nie sądziłam, że znajdowanie następnych okazów będzie tak dobrą zabawą. :) Z pewnością dodają uroku miastu. Istnieje ponoć aplikacja, która ułatwia zlokalizowanie krasnali, jednak ja wolałam wypatrywać ich bez żadnych pomocy. :)

Dziękujemy, sandruszkax
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne te krasnale, nigdy nie wiadomo kiedy się na nie natkniemy spacerując po Wrocławiu. Dużo osób robi im zdjęcia.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odnajdywanie krasnali jest lepsze niż zbieranie pocemonów. Mieliśmy świetny ubaw. Fajna aktywność zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Dziękujemy, Ola1987czerwiec
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ponoć jest ich już ok 500. Specjalnie się za nimi nie uganiałam:))) ale spotykałam je na trasie swojego samodzielnego zwiedzania. Najwięcej jest ich na ul .Świdnickiej i jej okolicach.Trudno nie opszeć się aby nie zrobić tym przesympatycznym skrzatom zdjęcie, a mam ich ok 40. Podobała mi się krasnoludkowa ciężarna z książką przy jakiej prywatnej przychodni. Koło mojego noclegu na ul. Więziennej były aż 4. Skorzystaliśmy ze zwiedzania meleksem i pani kierująca była też przewodnikiem i wskazywała krasnale z ich prawidłową nazwą. W punktach z pamiątkami można kupić mapkę z 45 krasnalami i pustymi okienkami na które można przylepiać nalepkę gdy odnajdziemy krasnala świetna zabawa dla dzieci.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Coś, co wyróżnia Wrocław. Krasnali jest tak wiele, że po kilku godzinach pobytu w tym mieście, przestałem na nie zwracać uwagi. Nie wszystkie są ładne,ale te, które chciałem zobaczyć, zobaczyłem i jestem nimi zachwycony.

Dziękujemy, Oczytany