Wrocław
Fajna atrakcja.

Super atrakcja i fajny z nią związany wypoczynek. Poszukiwanie ukrytych krasnali to aktywny i... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
karolbadziag
Gdynia, Polska
Fajna zabawa

Będąc we Wrocławiu zwłaszcza z dziećmi krasnale to obowiązkowy punkt wycieczki. Fajna sprawa. Z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 6 dni temu
Joanna Ł
Libiąż, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 968)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Odnajdywanie krasnali jest lepsze niż zbieranie pocemonów. Mieliśmy świetny ubaw. Fajna aktywność zarówno dla dzieci jak i dorosłych!

Dziękujemy, Ola1987czerwiec
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Ponoć jest ich już ok 500. Specjalnie się za nimi nie uganiałam:))) ale spotykałam je na trasie swojego samodzielnego zwiedzania. Najwięcej jest ich na ul .Świdnickiej i jej okolicach.Trudno nie opszeć się aby nie zrobić tym przesympatycznym skrzatom zdjęcie, a mam ich ok 40. Podobała mi się krasnoludkowa ciężarna z książką przy jakiej prywatnej przychodni. Koło mojego noclegu na ul. Więziennej były aż 4. Skorzystaliśmy ze zwiedzania meleksem i pani kierująca była też przewodnikiem i wskazywała krasnale z ich prawidłową nazwą. W punktach z pamiątkami można kupić mapkę z 45 krasnalami i pustymi okienkami na które można przylepiać nalepkę gdy odnajdziemy krasnala świetna zabawa dla dzieci.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Coś, co wyróżnia Wrocław. Krasnali jest tak wiele, że po kilku godzinach pobytu w tym mieście, przestałem na nie zwracać uwagi. Nie wszystkie są ładne,ale te, które chciałem zobaczyć, zobaczyłem i jestem nimi zachwycony.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Krasnale są bardzo dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie spaceru po mieście. Nawet nastolatki chętnie robią zdjęcia z krasnoludkami i z zaciekawieniem rozglądają się za kolejnymi.

Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocławskie karsnale zachwiciły mnie swoim urokiem. Każdy jest inny. Nie trzeba ich za bardzo szukać są one wszędzie w całym Wrocławiu.

Dziękujemy, travellermila2019