Zapisz
świetna zabawa

Krasnale za kazdym razem zachwycają. Moja córcia uwielbia odkrywac te ktore zna i nowe... spacer po... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Karolina K
Dublin, Irlandia
Fajna atrakcja towarzysząca spacerkowi przez miasto

Macie je wszystkie? :) ja jeszcze mam kilka godzin na szukanie :) mam nadzieję, że uda się znaleźć... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 października 2020
Magdalena N
Przeczytaj wszystkie recenzje (4 216)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Krasnale są bardzo dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie spaceru po mieście. Nawet nastolatki chętnie robią zdjęcia z krasnoludkami i z zaciekawieniem rozglądają się za kolejnymi.

Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocławskie karsnale zachwiciły mnie swoim urokiem. Każdy jest inny. Nie trzeba ich za bardzo szukać są one wszędzie w całym Wrocławiu.

Dziękujemy, travellermila2019
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co róg, co kamienica, krasnal....zawsze inny, pasujący do miejsca, otoczenia, historii miasta...często ze złotą czapeczka....

Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszukiwanie Krasnali, super zabawa polecam! Można zainstalować apke albo kupić w sklepie mapę z naklejkami.

Dziękujemy, MartaP198904
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetna zabawa, niezliczona ilość pomysłów na postacie krasnali, zawsze coś nas nowego zaskoczy i zauroczy podczas odwiedzin Wrocławia.

Dziękujemy, ge0rem