ciekawa atrakcja

Ciekawa atrakcja, urozmaicenie spaceru po rynku; dobrze rozpoznawalny symbol miasta; polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
SJ10KJ
Warszawa, Polska
Spacer

Fantastyczny pomysł. Zarówno dorośli jak i dzieci z wielkim zaangażowaniem szukają krasnali... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
rudzik2
Przeczytaj wszystkie recenzje (3 958)

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Krasnale są bardzo dobrym pomysłem na uatrakcyjnienie spaceru po mieście. Nawet nastolatki chętnie robią zdjęcia z krasnoludkami i z zaciekawieniem rozglądają się za kolejnymi.

Dziękujemy, ada8219
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wrocławskie karsnale zachwiciły mnie swoim urokiem. Każdy jest inny. Nie trzeba ich za bardzo szukać są one wszędzie w całym Wrocławiu.

Dziękujemy, travellermila2019
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Co róg, co kamienica, krasnal....zawsze inny, pasujący do miejsca, otoczenia, historii miasta...często ze złotą czapeczka....

Dziękujemy, lewandowiczmarta
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poszukiwanie Krasnali, super zabawa polecam! Można zainstalować apke albo kupić w sklepie mapę z naklejkami.

Dziękujemy, MartaP198904
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Świetna zabawa, niezliczona ilość pomysłów na postacie krasnali, zawsze coś nas nowego zaskoczy i zauroczy podczas odwiedzin Wrocławia.

Dziękujemy, ge0rem