“Dobre”
Cafe Vincent — recenzja

Cafe Vincent
Nr 11 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Kawa bez szału. Dobre śniadanie, dobra lokalizacja. Przystępne ceny. Myśle że warte odwiedzenia miejsce.

Dziękujemy, xlisekx

Zrecenzowano 20 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kawka może być- jak wszędzie. Jedliśmy sernik- brakowało mi smaku/słodyczy, poza tym chyba nie był za świeży.

Dziękujemy, 721justynan
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Powiem szczerze ze nie pamietam na jakiej ulicy byliśmy. Trafiliśmy na koniec wycieczki, zmęczeni hałasem i chodzeniem wiec duży plus za brak tłumów, spokój, wystrój i kanapy do siedzenia. Miła obsługa, czysto. Kawa dobra ale ciasto nas nie zachwyciło. Sernik ciężki i bez polotu.

Dziękujemy, 638teresak
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miła obsługa , smacznie i świeżo . Co można więcej napisać :) Wrocław śpi i jest to jedna z niewielu restauracji czynna od 7:30 miłe rozpoczęcie dnia , POLECAM :)))

Dziękujemy, FLX-1987
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbialiśmy przychodzić na olawska na sobotnie śniadanie.niestety Vincent to już nie ten Vincent.dania niesmaczne, sałata stara;( szkoda

4  Dziękujemy, aj884

Cafe Vincent — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cafe Vincent? Podziel się wrażeniami!