Zrecenzowano: 10 sierpnia 2017

Bardzo przyjemny hotel z dobrą lokalizacją. Przestronne, jasne pokoje, duża łazienka, wygodne łóżka. Co jest wyjątkiem wśród hoteli, to DARMOWY i OGRODZONY parking !!! jak długo tak będzie, nie ma opcji żebym zatrzymał się w innym Hotelu we Wrocławiu. Śniadania smaczne, niczego nie brakowało. Obsługa miła i sprawna. Poprawić natychmiast należałoby drożność kanalizacji, i jakość oraz siłę WiFi w całym Hotelu.

Wskazówka dotycząca pokojów: Hotel stoi szczytem do ul.Legnickiej, od której dobiega hałas. Jeżeli to przeszkadza, należy prosić o pokoje po przeciwnej stronie budynku.
  • Data pobytu: lipiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, MSZ_Citizen
Zrecenzowano: 30 lipca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel przyjemny . Pokoje są fajne przestronne z ładną łazienką , jednak jedna dość istotna rzecz która mi przeszkadzała to czystość . Po wejściu do pokoju jedno co rzuciło mi się w oczy to nie do końca czysty i zapchany prysznic . Ogólnie obejście wokół recepcji i schody prowadzące do pokoi pozostawia wiele do życzenia dla serwisu sprzątającego. Jednak ogólnie nie jest źle za cenę którą oferują. Brak baru i restauracji jest nawet bardzo odczuwalne.

Data pobytu: lipiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Aleksandra K
Zrecenzowano: 21 czerwca 2017

Pokój duży, czysty. Śniadania smaczne. Wygodny parking.Dobry dojazd do centrum. Jedyny mankament do duży hałas od ulicy Legnickiej. Latem przy otwartych oknach to przeszkadza, zwłaszcza nad ranem. Dla wymagających ciszy proponuję rezerwacje pokoju od strony parku i w końcu budynku najdalszym od Legnickiej.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z rodziną
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem
Dziękujemy, TomaszLeszek
Zrecenzowano: 19 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Przede wszystkim kiepsko wypada stosunek cena-jakość. Za taką cenę pokoju jaką zaplaciłem spodziewałem się lepszego standardu. Nie wiem co ten hotel ma wspólnego z nazwą (z zewnątrz wygląda jak hotel robotniczy, pokoje w mojej opinii też nie są ani efektywnie zagospodarowane, ani szczególnie ładne)

Kolejny minus to wifi, ktore nie działało poprawnie. Obsługa tłumaczyła sytuację pełnym hotelem i dużym wykorzystaniem sieci, jednak w dzisiejszych czasu infrastrukturę IT trzeba dostować do potrzeb - w szczególności jeśli hotel reklamuje się jako biznesowy.

Na plus wypadło śniadanie, na którym było wszystko co potrzeba.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Navigate715612
Zrecenzowano: 7 czerwca 2017

Hotel jest godny polecenia. Przystępna cena. Miła obsługa.
Pokój czysty i zadbany. Poprawiłabym skręcenie lub umiejscowienie telewizora na ścianie.
Dobre śniadania. Szybkie wi-fi.
Umiejscowienie hotelu w dobrym miejscu. Bardzo dobry dojazd do hotelu z autostrady. Parking.
Blisko do tramwaju, a więc idealne miejsce na wypady w miasto.
Polecam. Mam nadzieję na ponowne skorzystanie.

• Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z hotelem