“Elegancko, smacznie + wysoka jakość !”
Brasserie 27 — recenzja

Brasserie 27
Nr 109 wśród 964 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Zrecenzowano 11 listopada 2017

Wybraliśmy się z Partnerem na romantyczną kolację, i wybór Brasserie 27 okazał się idealny. Potrawy bardzo dobre, przygotowane starannie i pięknie podane! Główny plus - elegancja i jakość za przystępną cenę. Ja zamówiłam stek z łososia a Partner kaczkę. wszystko było pyszne. do tego desery - duże porcje, bardzo dobre i świetnie wyglądające na talerzu :-)

jedyny minus - Brak wyboru win (butelka). "nie zdążyliśmy wstawić do lodówki"..

podsumowując : bardzo fajne miejsce, ze smaczną kuchnią, dobrymi cenami i fajnym klimatem. Wrócimy ;-)

Dziękujemy, Monika G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Ewelina K, Kierownik ds. PR, Brasserie 27Odpowiedź udzielona 21 marca 2018

Szanowna Pani Moniko,

dziękujemy serdecznie za przemiłą opinię. Cieszymy się, że zarówno smak naszych potraw, jak również sposób ich podania przypadł Pani do gustu. Wychodząc naprzeciw oczekiwań naszych Gości, wprowadziliśmy nową kartę win. Serdecznie zapraszamy do ich degustacji!

Ewelina Książkiewicz wraz z zespołem Brasserie 27

Zrecenzowano 9 października 2017

Dobre jedzenie, nie ma bardzo dużego wyboru ale właśnie to świadczy że produkty są świeże. Ładny widok na ulicę. Bardzo miła obsługa. Polecam!

Dziękujemy, abarut2017
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Joanna B, Kierownik ds. gości, Brasserie 27Odpowiedź udzielona 31 października 2017

Dzrogi Abarut2017,

Serdecznie dziękujemy za opinię. Jest nam niezmiernie miło, że pobyt w naszej restauracji wywołał tak pozytywne emocje. Jesteśmy tu właśnie po to by zachwycać naszych Gości i uprzyjemnić pobyt jak to tylko możliwe. Z ogromną radością powitamy Państwa ponownie.
Z serdecznymi pozdrowieniami
Zespół Brasserie27

Zrecenzowano 10 września 2017

Lokal zapewnia bardzo miła obsługę oraz całkiem smaczne dania. Jedynie na mój gust brakuje w niej atmosfery, jest dosyć chłodna i nijaka. Nie ma tego "czegoś" co przyciągnie mnie do niej z powrotem. Przyjść, zjeść coś dobrego i wyjść to wszystko.

Dziękujemy, Gracjan B
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 11 września 2017

Szanowny Panie Gracjanie,

dziękujemy za wybranie Restauracji Brasserie 27. Cieszymy się, że serwowane przez nas dania przypadły Panu do gustu i jednocześnie żałujemy jeśli nie spełniliśmy Pana oczekiwań w zakresie panującej u nas atmosfery. Za każdym razem staramy się, żeby Goście czuli się u nas dobrze i mamy nadzieję, że następnym razem klimat Brasserie 27 sprawi, że będzie Pan chętnie do nas wracał.

Ewelina Książkiewicz & Brasserie 27 Team

Zrecenzowano 16 sierpnia 2017

Byłam tam 15-08-2017 na obiedzie w 4 osoby z okazji urodzin córki, karta tak krótka, że za bardzo nie ma z czego wybrać, jedzenie niesmaczne, w curry z kurczakiem znalazłam włos i już nie bardzo chciało mi sie jeść:(. Curry z kurczakiem to 7 kosteczek piersi z kurczaka w sosie i góra ryżu, Carbonara niesmaczna, Chilli con carne to przecier pomidorowy podany na zimno z pokrojonymi kilkoma warzywami i kostką lodu, jedynie zupa kurkowa nadawała się do zjedzenia i pierś z kaczki, ale szału nie ma. Nikt praktycznie nie był zadowolony z posiłku.
Nikomu nie polecam, szkoda pieniędzy!!!

Dziękujemy, Szalako D
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 23 sierpnia 2017

Szanowni Państwo,

dziękujemy za podzielenie się wrażeniami z wizyty w naszej restauracji. Przykro nam, jeśli nie spełniliśmy Państwa oczekiwań, proszę przyjąć od nas najszczersze przeprosiny. W Brasserie 27 utrzymujemy najwyższe standardy, jeśli chodzi o przygotowywanie posiłków, jak również jakość serwowanych dań.
Odnosząc się do Państwa recenzji, chcielibyśmy nadmienić, że w naszej karcie nie posiadamy Chili con carne, a Gaspacho, które zostało Państwu podane, jest serwowane na zimno. Nie mniej jednak, zależy nam, aby nasi Goście byli w pełni usatysfakcjonowani pobytem u nas i dlatego chcielibyśmy Państwa zaprosić do odwiedzenia restauracji Brasserie 27 raz jeszcze. Tym razem na nasz koszt. W celu umówienia terminu, proszę o kontakt: Ewelina Ksiazkiewicz 071 371 44 06 lub e.ksiazkiewicz@europeum.pl Mam nadzieję, że będziemy mogli gościć Państwa ponownie i tym razem pozostawić same dobre wrażenia.

Ewelina Ksiażkiewicz i zespół Brasserie 27

Zrecenzowano 17 czerwca 2017

Smaczne jedzenie, krótka karta dań, miła obsługa. Ceny średnie, porcje posiłków mogłyby być większe. Dobrze zlokalizowana restauracja przy hotelu.

Dziękujemy, Agnieszka P
Odpowiedź menedżera:Odpowiedź udzielona 19 czerwca 2017

Szanowna Pani Agnieszko,

dziękujemy za Pani opinię. W restauracji Brasserie27 przede wszystkim zależy nam na jakości oraz świeżości serwowanych potraw. Nasza karta jest więc krótka, opierająca się o dostępność produktów sezonowych jaki i takich od lokalnego dostawcy. Cieszymy się zatem, że zarówno posiłek jak i serwowana kawa przypadły Pani do gustu.
Zapraszamy ponownie!

Ewelina Książkiewicz i Zespół Brasserie 27

Brasserie 27 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Brasserie 27? Podziel się wrażeniami!