“Serdecznie polecam!”
Brasserie 27 — recenzja

Brasserie 27
Nr 109 wśród 950 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Opcje wyżywienia: Obiad, Lunch
Zrecenzowano 27 października 2016

Wyśmienite jedzenie - przepięknie podana niebanalna kompozycja smaków. Obsługa bardzo miła. Eleganckie i jednocześnie przytulne wnętrze. Z przyjemnością kiedyś wrócimy na lunch.

Dziękujemy, LamaAga
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka K, Kierownik, Brasserie 27Odpowiedź udzielona 30 listopada 2016

Szanowna LamaAga,

Dziękujemy bardzo za wizytę oraz pozostawienie opinii.

Cieszymy się, że zaserwowane potrawy przypadły Państwu do gustu, a obsługa uprzyjemniła wizytę.

Zrecenzowano 25 września 2016 z urządzeń przenośnych

Smacznie, klimatycznie z miłą obsługa. Miejsce nieprzetloczone. Gorąco polecam. Bogaty wybór śniadaniowy, codziennie ciekawe propozycje lunchowe. Z chęcią przy najbliższej okazji odwiedzę to miejsce.

Dziękujemy, iggy_pp

Szanowny iggy_pp,

Dziękujemy bardzo za wizytę oraz pozostawienie opinii.

Jest nam niezmiernie miło móc przeczytać, że nasza restauracja przypadła Panu do gustu zarówno pod względem obługi jak i serwowanych potraw.

Zrecenzowano 18 września 2016

Mieliśmy okazję jeść tylko śniadania, ale były smaczne, może mały wybór, ale za to wszystko świeże! Polecam naleśniki :)

Dziękujemy, JoannaZa1976

Szanowna Pani JoannaZa1976,

Dziękujemy bardzo za wizytę oraz pozostawienie opinii.

Cieszymy się, że smakowało Panu nasze śniadanie, w szczególności naleśniki.

Zrecenzowano 7 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Fajny wystrój . Samczy obiad. Lecz deser poniżej średniej. Kawa standard ale dobry. Obsluga nieco ospala chociaz mila.

Dziękujemy, wizendo
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka K, Kierownik, Brasserie 27Odpowiedź udzielona 11 sierpnia 2016

Szanowny Wizendo,

Dziękujemy bardzo za wizytę oraz pozostawienie opinii.

Cieszymy się, że smakowało Panu nasze jedzenie a wystrój przypadł do gustu.

Najmocniej przepraszamy, że deser nie spełnił Pana oczekiwań a obsługa nie działała sprawnie. Pragnę zapewnić, że przy następnej wizycie wszystko będzie tak jak powinno.

Zrecenzowano 5 lipca 2016

Jedzenie bardzo zmaczne, menu zmienia się codziennie, by gość nie odczuł monotonii. Obsługa bardzo miła i pomocna . Polecam

Dziękujemy, robertlakomy
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka K, Kierownik, Brasserie 27Odpowiedź udzielona 26 lipca 2016

Szanowny Panie Robercie,

Dziękujemy bardzo za wizytę oraz pozostawienie opinii.

Cieszymy się, że smakowało Panu nasze jedzenie. Tak jak Pan zauważył, menu lunchowe zmienia się codziennie, tak aby nasi klienci każdego dnia mogli spróbować czegoś nowego.

Brasserie 27 — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Brasserie 27? Podziel się wrażeniami!