Wroclaw Racing Center - tor kartingowy
Fajne miejsce na wspólny wypad

Zrecenzowano: 1 września 2019
254arturk
Zawadzkie, Polska
Doskonała zabawa

Zrecenzowano: 2 lipca 2019
Marcin M

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjazna obsługa. Tor może nie za duży, ale fajnie zrobiony. Przydałaby się nieco lepsza wentylacja od spalin. Bardzo fajny system zliczania czasu i przesyłania na maila. Minus taki że wpuścili z nami do jazdy też dzieci, Na które trzeba było bardzo uważać.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, 254arturk
Zrecenzowano: 2 lipca 2019

Naprawdę warto odwiedzić to miejsce. Co prawda miałem zakwasy przez 3 dni w rękach po wyścigu ale już nie mogę doczekać się kolejnych odwiedzin. Super zabawa. :)

Termin skorzystania z atrakcji: grudzień 2018
Dziękujemy, Marcin M
Zrecenzowano: 10 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa niemiła, o niczym nie informuje, odpowiada z ` łaską` na zadane pytanie.
Ktoś kto idzie pierwszy raz nie ma o niczym pojęcia- zasady tak przedstawione że szkoda gadać.
Nie polecam.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
1  Dziękujemy, KOMANDO123
Zrecenzowano: 17 grudnia 2018

Zdecydowanie polecam na wieczorny wypad ze znajomymi :)
Świetna zabawa a również rywalizacja . Myślę , że jeszcze nie raz się tam pojawię

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, nika72018
Zrecenzowano: 15 października 2018

Kawalerski na torze? Czemu nie.
Jako przystawkę dnia wzieliśmy 20 minut na torze, szybka rozgrzewka i jedziemy. Tor nieduży, ale wymagający. Pierwsza myśl biorąc 20 minut? Co tak krótko weżmy...
I... dobrze, że wzieliśmy 20 minut. Abosrbujące, męczące i trzymające w napięciu. Jak wstałem nie czułem rąk...
Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018