“Narastające rozczarowanie....”

Giselle French Bakery Cafe
Zamów online
Nr 8 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny
Opcje wyżywienia: Śniadanie
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Śniadanie przez trzy kolejne niedziele i z każdym pobytem ogólne wrażenie coraz gorsze, niestety. Pierwsza wizyta rano o 9.00 (nie było zatem problemu z wolnym stolikiem) - jajka po francusku i brioszki z jajecznicą - pięknie podane. Wrażenia estetyczne 10/10, smakowe, niestety dużo gorzej, maksymalnie 5/10, zupełnie bez wyrazu....
Druga wizyta około 9:40. Jakoś udało się złapać wolne miejsce, ale ze względu na dużą ilość ludzi czekaliśmy 40 min na zamowienie (nie 20 jak nas poinformowano). Omlet i placek z ciecierzycy już lepiej doprawione ale bez rewelacji 6/10
Trzecia wizyta - SZOK!!! Wchodzimy o 9:05 (trzeba być wcześnie ze względu na miejsce) a tam dosłownie WSZYSTKIE stoliki mają rezerwację!!!! Większość na 9:30. Znaleźliśmy jeden na 10:30 i czekamy. Jest 9:35, prawie pusto ponieważ gości z rezerwacji jeszcze nie ma...
Nie wiem kto wpadł na ten pomysł, żeby w „śniadaniowni” przyjmować rezerwacje, ale jest on zdecydowanie do przemyślenia.
Raczej już tu nie wrócimy, tym bardziej, ze smak potraw nie powala a dla nas walory smakowe maja zdecydowanie większe znaczenie niż wygląd. Atmosfera miejsca bardzo przyjemna, ale ze względu na miks pozostałych czynników ocena minimalna.

Dziękujemy, Bea0972

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Widać , że Bistro nie świeci pustkami.Brawo Wy!
Bardzo dużo ludzi w małej restauracji ,gdzie podawane są bardzo smaczne śniadania :)
Miłe Panie ,które starają się wszystkim dogodzić .
Jedynie zaproponowałbym wdrążyć w życie restauracji tzw obsługę kelnerską, ale poza tym POLECAM !;)

Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam ta restauracje na śniadanie i nie tylko pyszny placek z cykori polecam. Drobny minus że jest tam mało miejsca i niektórzy czekali w kolejce na miejsce. Mnie ta przyjemność akurat ominęła.

Dziękujemy, 788krzysztofo
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepyszne śniadania bardzo świeżo i da się najeść . Dobra lokalizacja i fajny wystrój ,obsuga ok .

Dziękujemy, prorokj
Zrecenzowano 25 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Fajne jedzenie, podane dość szybko, jedyne co mi się nie podobało to wystrój restauracji, wyglada trochę nudno.

Dziękujemy, Hehehehhhhe

Giselle French Bakery Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Giselle French Bakery Cafe? Podziel się wrażeniami!