“Bardzo dobra włoska kuchni”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 9 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Wybraliśmy się do restauracji zachęceni opiniami z Tripadvisor i na szczęście się nie zawiedliśmy. Zamówiliśmy na przystawkę bruschette z pomidorami, która okazała się najlepszą jaką jadłam, świeżutki chlebek z dobrze przyprawionymi dodatkami. Na danie główne zdecydowaliśmy się na polędwicę wołową oraz na danie dnia parpadelle czarne z krewetkami. Oba dania były wyśmienite, polędwiczka świetnie przyrządzona, lepiej niż w niejednej z wrocławskich stekowni, krewetki były duże soczyste, a makaron świetnie przyrządzony i doprawiony. Ponadto obsługa też na wysokim poziomie, wszystko zostało podane szybko, kelner dopytywał się czy wszystko jest jak należy i czy czegoś nam potrzeba. Jedynym minusem było wyjątkowo niskiej jakości wino podawane na kieliszki. Ceny dań nie jakoś wyjątkowa wygórowane, ale tanio też nie jest.

Dziękujemy, idusiaa

Jedyne takie miejsce we Wrocławiu gdzie można zjeść prawdziwą włoską pizzę na bezglutenowym cieście. Dotychczas było to tylko możliwe w Warszawie na Nowym Świecie a tutaj taka niespodzianka w małej knajpce wewnątrz osiedla przeurocze miejsce i dodatkowo pyszna pizza bezglutenowa na cienkim cieście w smaku niczym się nie różniąca od normalnej tradycyjnej pizzy, dodatki świeże w dużej ilości i pyszne np. wspaniała szynka parmeńska. Na czas jesienny specjalna kompozycja rozgrzewającego napoju z laską cynamonu, pomarańczami i wieloma przyprawami słodzona miodem. Palce lizać. W menu dodatkowo duży wybór dań bezglutenowych, co na włoski lokal jest rzadkością. Obsługa na wysokim poziomie i właścicielka z pasją co sprawia że atmosfera lokalu jest wyjątkowa. Przyszliśmy nie posiadając rezerwacji i miła właścicielka postarała się o przyjemne miejsce mimo, że wszystko było zarezerwowane, dlatego warto wcześniej dokonać rezerwacji. Polecam to miejsce i na pewno będziemy tam częstymi gośćmi.

Dziękujemy, Pasja_008

Bardzo sympatyczna knajpka, z przemiłą obsługą. W karcie przeważają owoce morza, ale są też inne propozycje, wiec każdy znajdzie coś dla siebie! Dania wyglądają ładnie i smakują bardzo dobrze. Wybierając się, proponuje zarezerwować stolik. Polecam.

1  Dziękujemy, Michal274812

Wyjątkowe miejsce we Wrocławiu, godne polecenia, wyśmienite włoskie jedzenie, właścicielka jak i cała obsługa bardzo miła i sympatyczna. Polecam zrobić rezerwację przed przyjściem.

1  Dziękujemy, Jaroslaw K
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Siesty trafiliśmy kierując się dobrymi opiniami, podczas krótkiego pobytu we Wrocławiu. Nielatwo ją znaleźć wśród bloków z wielkiej płyty, ale zdecydowanie warto się postarać! Karta jest prawdziwie włoska, nieprzekombinowa, ale zdecydowanie stoi świetnymi produktami. Sos jest tutaj ze świeżych pomidorów, owoce morza cudownie delikatne, znakomicie przyrządzone, makarony domowe, pizza cieniutka i doskonała. Do tego frizzante na karafki, przemiła i profesjonalna obsługa, oraz uśmiechnięta i serdeczna właścicielka - to są prawdziwe Włochy w Krakowie!

Dziękujemy, Karolina O

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!