“Prawdziwie i przepysznie! ”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 10 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Do Siesty trafiliśmy kierując się dobrymi opiniami, podczas krótkiego pobytu we Wrocławiu. Nielatwo ją znaleźć wśród bloków z wielkiej płyty, ale zdecydowanie warto się postarać! Karta jest prawdziwie włoska, nieprzekombinowa, ale zdecydowanie stoi świetnymi produktami. Sos jest tutaj ze świeżych pomidorów, owoce morza cudownie delikatne, znakomicie przyrządzone, makarony domowe, pizza cieniutka i doskonała. Do tego frizzante na karafki, przemiła i profesjonalna obsługa, oraz uśmiechnięta i serdeczna właścicielka - to są prawdziwe Włochy w Krakowie!

Dziękujemy, Karolina O

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

osiedlowa restauracja na blokowisku, z wieloma stolikami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Właścicielka nieźle ogarnia ruch w lokalu. Warto zarezerwować stolik, bo jest to miejsce popularne. Dla dzieci przygotowane specjalne pozycje w menu i mały plac zabaw. Jedzenie smaczne i w rozsądnych cenach.

Dziękujemy, nomiam
Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam restauracja na 5 gwiazdek obsługa pełen profesjonalizm a jedzenie palce lizać gratulacje dla kucharza naprawdę warto Pozdrawiam

Dziękujemy, Podrozniczka1314
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziny z dziećmi. Salka zabaw czysta i dobrze wyposażona. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Polecam!

1  Dziękujemy, kasiab987
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam super miejsca. Jedzenie super a obsługa to takich ze świecą szukać. Nic tylko wpadać na jedzenie!!! Polecam zrobić rezerwacje

Dziękujemy, sebq3106

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!