“Smacznie”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 11 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

osiedlowa restauracja na blokowisku, z wieloma stolikami zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Właścicielka nieźle ogarnia ruch w lokalu. Warto zarezerwować stolik, bo jest to miejsce popularne. Dla dzieci przygotowane specjalne pozycje w menu i mały plac zabaw. Jedzenie smaczne i w rozsądnych cenach.

Dziękujemy, nomiam

Zrecenzowano 26 sierpnia 2019

Serdecznie polecam restauracja na 5 gwiazdek obsługa pełen profesjonalizm a jedzenie palce lizać gratulacje dla kucharza naprawdę warto Pozdrawiam

Dziękujemy, Podrozniczka1314
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce dla rodziny z dziećmi. Salka zabaw czysta i dobrze wyposażona. Jedzenie pyszne, obsługa bardzo miła. Polecam!

1  Dziękujemy, kasiab987
Zrecenzowano 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam super miejsca. Jedzenie super a obsługa to takich ze świecą szukać. Nic tylko wpadać na jedzenie!!! Polecam zrobić rezerwacje

Dziękujemy, sebq3106
Zrecenzowano 19 sierpnia 2019

O restauracji dużo dobrego słyszałam już wcześniej, ale z racji odległości od miejsca zamieszkania, nie było mi po drodze. Jednak wreszcie się zdecydowałam i nie żałowaliśmy. Istotnie lokalizacja restauracji może zaskakiwać - blokowisko, punkty usługowe, obok Biedronka... Jednak, po przekroczeniu progu lokalu, czujemy się jak w prawdziwej włoskiej trattorii. Nawet ogródek, mimo że z widokiem na sąsiedni blok mieszkalny, jest sympatyczny i zaciszny. Wszędzie jest bardzo czysto. Jedzenie przepyszne - próbowaliśmy wspaniałej toskańskiej wołowiny, makaronów. Właściwie sama przystawka składająca się z włoskich serów, wędlin, papryczek i oliwek, zaspokaja już głód, przynajmniej damskiego żołądka. Dziwią mnie negatywne opinie innych gości, dotyczące wielkości porcji. Są jak najbardziej normalne, jak przystało na włoską tudzież elegancką restaurację. Każdy, kto był we Włoszech i nie żywił się tylko w sieciowych fast foodach albo własnym prowiantem, wie że posiłek we Włoszech składa się z przystawki, dania głównego i deseru, a nie 1 dania typu "koryto" :). Wspomnienie włoskich restauracji, przywołuje też osoba Pani Właścicielki, której baczne i wszechobecne oko, "konia tuczy". Obsługa kelnerska, też bez zarzutu.

1  Dziękujemy, Ewe_ina_har

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!