“Rodzinny klimat świetne jedzenie najlepsza !”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 12 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Zrecenzowano 1 tydzień temu

Każde danie zachwyca, zaczynając od przystawek Bruschette Parma, Focaccia świeżo wypiekane, chrupiące znakomite. Owoce morza co za smak, dorada na prawdę królewska. Będąc w tej restauracji czujemy się jak we Włoszech. To jest prawdziwa uczta i podróż kulinarna. Atmosfera wyjątkowa, rodzinna ciepła. Świetna obsługa. Klimat niepowtarzalny.

Dziękujemy, karolinagil

Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

Serdecznie polecam restauracje. Ladny wystroj, przyjemny klimat. Obsluga pomocna i bardzo przyjazna. Jedzenie pyszne. Ceny rowniez przystepne. Na pewno wybiore sie jeszcze raz.

Dziękujemy, Dawid K
Zrecenzowano 1 tydzień temu z urządzeń przenośnych

To nasza kolejna wizyta w tym cudownym miejscu. Za każdym razem wychodzimy bardziej szczęśliwi po niż byliśmy przed przyjściem. Wystrój bardzo włoski. Kuchnia naprawdę włoska i nawet będąc we Włoszech trudno znaleźć tak wykwintną kuchnie. Gorąco polecamy

1  Dziękujemy, Pawel3725

Rewelacyjne miejsce w niepozornej lokalizacji. Przepyszna włoska kuchnia. Pani właścicielka z wielką pasją opowiada o kuchni i dniach dnia. Obsługa na najwyższym poziomie. Ceny umiarkowane. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Edgar S

Najbardziej chyba uwielbiam wszelkie makarony, pizzę okazjonalnie, również owoce morza mnie urzekły swoim smakiem. Gdy mam chęć na kuchnię włoską, odwiedzam Siesta Trattoria we Wrocławiu - czuć tam rękę prawdziwej włoskiej duszy.

Dziękujemy, Anna B

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!