“Niepozorne miejsce”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 12 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Rewelacyjne miejsce w niepozornej lokalizacji. Przepyszna włoska kuchnia. Pani właścicielka z wielką pasją opowiada o kuchni i dniach dnia. Obsługa na najwyższym poziomie. Ceny umiarkowane. Zdecydowanie polecam

Dziękujemy, Edgar S

Najbardziej chyba uwielbiam wszelkie makarony, pizzę okazjonalnie, również owoce morza mnie urzekły swoim smakiem. Gdy mam chęć na kuchnię włoską, odwiedzam Siesta Trattoria we Wrocławiu - czuć tam rękę prawdziwej włoskiej duszy.

Dziękujemy, Anna B

Jestem niezmiennie stałym gościem i fanem tej restauracji. Ze standardowego menu zawsze godna polecenia jest mocniej wypieczona pizza Capriciosa lub Frutti di Mare. Spoza menu prawdziwą gratką jest grilowana ośmiornica lub inne owoce morza dostępne od czwartku do soboty. Polecam zarówno z dziećmi jak i na obiad ze znajomymi, włoskie urodziny lub też randkę. Atutem jest oddzielna sala dla rodzin z dziećmi i tych bez dzieci, a także wspaniała obsługa i niesamowita właścicielka, której nie sposób nie kochać.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, Road591345

Długo szukałam takiego miejsca… aż znalazłam. Uwielbiam włoską kuchnię i w trakcie weekendowego wypadu do Wrocławia odkryłam Siesta Trattoria. To miejsce godne polecenia. Szkoda, że mam tak daleko do tej restauracji, bo na pewno przychodziłabym tam częściej.

Dziękujemy, Paulina C

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, czy nie zdecydować się na wizytę w Siesta Trattoria. W końcu udało nam się zarezerwować stolik. Postanowiliśmy spróbować owoców morza. Ja zdecydowałem się na Spaghetti con Gamberoni . Mogę tylko powiedzieć PRZEPYSZNE! Teraz wiem, że będę chciał tam wracać i wracać.

Dziękujemy, Robert W

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!