“Najlepsza restauracja z kuchnią włoską we Wrocławiu”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 12 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Jestem niezmiennie stałym gościem i fanem tej restauracji. Ze standardowego menu zawsze godna polecenia jest mocniej wypieczona pizza Capriciosa lub Frutti di Mare. Spoza menu prawdziwą gratką jest grilowana ośmiornica lub inne owoce morza dostępne od czwartku do soboty. Polecam zarówno z dziećmi jak i na obiad ze znajomymi, włoskie urodziny lub też randkę. Atutem jest oddzielna sala dla rodzin z dziećmi i tych bez dzieci, a także wspaniała obsługa i niesamowita właścicielka, której nie sposób nie kochać.

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z restauracją
Dziękujemy, Road591345

Długo szukałam takiego miejsca… aż znalazłam. Uwielbiam włoską kuchnię i w trakcie weekendowego wypadu do Wrocławia odkryłam Siesta Trattoria. To miejsce godne polecenia. Szkoda, że mam tak daleko do tej restauracji, bo na pewno przychodziłabym tam częściej.

Dziękujemy, Paulina C

Od jakiegoś czasu zastanawialiśmy się, czy nie zdecydować się na wizytę w Siesta Trattoria. W końcu udało nam się zarezerwować stolik. Postanowiliśmy spróbować owoców morza. Ja zdecydowałem się na Spaghetti con Gamberoni . Mogę tylko powiedzieć PRZEPYSZNE! Teraz wiem, że będę chciał tam wracać i wracać.

Dziękujemy, Robert W

Byliśmy u nich całkiem nie dawno i to po raz pierwszy. Dobrze że zarezerwowaliśmy stolik, bo chyba musielibyśmy inaczej odpuścić. Kelnerka poleciła nam owoce morza a na deser tiramisu. Fakt troszkę czekaliśmy, ale to z powodu ruchu. Jedzenie trafiło na nasz stół świeże, cieplutkie i pachnące. Pochłonęliśmy wszystko. Deser tak jak zapowiadała kelnerka wyśmienity. Oj będę na to tiramisu wracać i to często.

Dziękujemy, Kornelia N

Według mnie i moich bliskich restauracja zachęca przystępnymi cenami przy wyśmienitym jedzeniu. Pizza na cienkim cieście, dobrze wypieczona, apetycznie wyglądająca, a zapach serów...... przepyszny. Córka próbując mojego risotto nawet nie protestowała przed owocami morza. Jeżeli chcecie pozytywnie zaskoczyć swoją rodzinę, przyjaciół, czy znajomych to będzie to świetny wybór na zjedzenie posiłku poza domem

Dziękujemy, Emil O

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!