“Najlepsze tiramisu”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 12 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Byliśmy u nich całkiem nie dawno i to po raz pierwszy. Dobrze że zarezerwowaliśmy stolik, bo chyba musielibyśmy inaczej odpuścić. Kelnerka poleciła nam owoce morza a na deser tiramisu. Fakt troszkę czekaliśmy, ale to z powodu ruchu. Jedzenie trafiło na nasz stół świeże, cieplutkie i pachnące. Pochłonęliśmy wszystko. Deser tak jak zapowiadała kelnerka wyśmienity. Oj będę na to tiramisu wracać i to często.

Dziękujemy, Kornelia N

Według mnie i moich bliskich restauracja zachęca przystępnymi cenami przy wyśmienitym jedzeniu. Pizza na cienkim cieście, dobrze wypieczona, apetycznie wyglądająca, a zapach serów...... przepyszny. Córka próbując mojego risotto nawet nie protestowała przed owocami morza. Jeżeli chcecie pozytywnie zaskoczyć swoją rodzinę, przyjaciół, czy znajomych to będzie to świetny wybór na zjedzenie posiłku poza domem

Dziękujemy, Emil O

Fantastyczne miejsce, gdzie o jego jakość dba codziennie jego właścicielka. Obsługa dobrana nie z przypadku. Kuchnia pyszna. Warto oddalić się od centrum dla takiego masażu podniebienia.

Dziękujemy, Anna Ł

Bardzo polecam.
Bardzo pyszna kuchnia włoska, zaczynając od pizz kończąc na makaronach. Dania trafione w punkt.
Atmosfera prawdziwie włoska.
Obsługa na wysokim poziomie w szczególności Pana kelnera Tomasza, który pomógł Nam w doborze potraw których w karcie nie ma.
Polecam. Zawitaliśmy tam na pewno nie ostatni raz

Dziękujemy, jumper90

Pizza bardzo dobra, cienkie (choć nie za cienkie) ciasto, dodatków w sam raz, dobra oliwa dopełnia smak. Krem z pomidorów fantastyczny.
W moim odczuciu właścicielka troszkę zbyt nachalna. Kuchnia czasem bardzo nierówno pracuje; zdarzyło mi się, że nawet na pizzę czekałam godzinę - podobno piec był czyszczony dla bezglutenowca, co oczywiście rozumiem, ale obsługa mogła mnie uprzedzić , że na pizzę będzie trzeba czekać - zamówiłabym coś innego. Latem piwko często zbyt słabo schłodzone. Jednak z uwagi na smak często tam wracam.

Dziękujemy, majusiami

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!