“Fantastyczna atmosfera i wyśmienite jedzenie”
Siesta Trattoria — recenzja

Siesta Trattoria
Nr 12 wśród 992 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Opcje wyżywienia: Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Rezerwacje

Kolejna wizyta w trattorii Siesta na wspaniałą ucztę z owoców morza , nie pomyliłem się wraz z przyjaciółmi jedliśmy wyśmienite potrawy - omółki w sosie pomidorowym , ośmiornica tak przygotowana ze nie jadłem lepszej , oraz wyśmienite steki z tuńczyka.Bardzo dobra obsługa , która starała sie wyczuć czego moze nam brakować. No i na koniec super sprbnet cytrynowy podawany w cytrynie i wyśmienite domowej roboty limoncello zakończyło wizytę.

Dziękujemy, Krzysztof D

Genialnie !!!
Nic dodać nic ująć ❤️
Jedzenie pyszne, dobry klimat i miłe kelnerki.
Polecam z całego serca naprawdę warto wpaść

Dziękujemy, Dominika M
Zrecenzowano 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Będąc czterokrotnie we Włoszech nie jadłem tak dobrze jak tutaj. Ceny adekwatne do jakości podanych dań. Wszystko świeże i pachnące. Obsługa miła i profesjonalna. Ale najważniejsze właścicielka tego lokalu stworzyła atmosferę, dzięki której nie chce się tam wychodzić. Z żoną byliśmy tu parokrotnie i zawsze odwiedzając Wrocław odwiedzamy to cudowne miejsce. Polecam.

Dziękujemy, Łukasz M
Zrecenzowano 30 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo przyjemna atmosfera, choć z zewnątrz bardzo niepozornie. Obsługa przemiła i bardzo pomocna, no i oczywiście świetne jedzenie - prawdziwa włoska pizza, super makarony i kapitalne desery! (Sorbet cytrynowy!)

Dziękujemy, 933maciejl
Zrecenzowano 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Obiad dla dwóch osób za prawie 300 zł byłby akceptowalny, gdyby Porcje były uczciwe - np. makaron z kalmarami baby (5 szt) za 50 zł jest trochę zbyt drogi. Obsługa kelnerska pozostawia wiele do życzenia .
Generalnie rzecz biorąc byłem tam dwa razy: pierwszy i ostatni.

1  Dziękujemy, Paweł S

Siesta Trattoria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Siesta Trattoria? Podziel się wrażeniami!