Wrocław

“Najlepsze pancakes”
Central Cafe — recenzja

Central Cafe
Nr 9 wśród 29 Szybkie posiłki (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Rezerwacje
Opis: Myślisz o śniadaniu? Odwiedź Central Cafe i skorzystaj z naszej bogatej oferty: bajgle, pancakes, owsianka i dużo więcej. Mięsięcznik Elle 02/2014 polecało nas na śniadanie w mieście. Zabrakło miejsca w Central a może wolisz przestronny taras z widokiem na most? Odwiedź naszą drugą lokalizację. Lokal ZENKA znajduje się w biurowcu firmy 3M, przy ul. Dubois ( boczna Kurkowej). Tu oprócz świetnych śniadań odkryjesz smak pastrami podawanego na wiele sposobów. ZENKA to idealne miejsce na piwo ze znajomymi lub pogawędki przy kawie z przyjaciółką. Do zobaczenia
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jak w temacie, ale knajpka zdecydowanie za mała - ciężko przyjść w weekend na śniadanie i nie stać długo. Wszystko super!

Termin wizyty: luty 2019
1  Dziękujemy, Kleinzwerg

Zrecenzowano 15 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Menu niezrozumiałe, nie świeże warzywa a jak już podali świeżo wyciskany sok z pomarańczy i poczułem smak fermentu to przebili wszystko.

Dziękujemy, FLX-1987
Zrecenzowano 4 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pyszne śniadanie, wg mnie bardzo tanie za 2 sniadania plus 2 kawy zapłaciliśmy lekko ponad 50 zł. Jedyny zgrzyt to... dziwna obsluga? Nie wiem, byłam pierwszy raz, pani jakaś taka naburmuszona, nie pomocna czułam sie trochę jak intruz. Aczkolwiek wróciłam jedzenie się broni. Ps kto mi zdradzi czym była polana salata na sniadanie? Jakiś słodki.. Olej? Sos? Przepyszne

Dziękujemy, 979majaw
Zrecenzowano 28 lipca 2019

Wizyta na zaspokojenie malego glodu; duzy wybor kanapek, dodatki mozna wymienic, obsluga mila, usmiechnieta; same kanapki calkiem smaczne, tylko byly troche za malo podpieczone/podgrzane w piecyku, a indyk w kanapce nie mial wycietego twardego wlokna, ktore ciagnelo sie przez caly kawalek miesa:/ mimo to polecam.

Dziękujemy, SJ10KJ
Zrecenzowano 6 lipca 2019

Przepyszne śniadania , wszystko świeże, duży wybór menu. Obsługa bardzo miła. Polecam z czystego serca tą knajpkę.

Dziękujemy, luczjola

Central Cafe — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Central Cafe? Podziel się wrażeniami!