“Dość smacznie”
SETKA Wrocław — recenzja

SETKA Wrocław
Nr 55 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Wysokie ceny, małe porcje dań. Zaniedbane toalety trochę odstraszają. Wystrój lokalu utrzymany w klimatach PRL. Plus za duży ogródek w sezonie letnim

1  Dziękujemy, Błażej C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy za opinię - dołożymy wszelkich starań, aby poprawić wystrój naszej restauracji :)

Klimatyczny lokal z pysznym jedzeniem i przemiłą obsługą, bardzo krótki czas oczekiwania. Ceny bardzo niskie.

Dziękujemy, Ania T

Dziękujemy bardzo!

Duży wybór w menu, smacznie, szybko, przemiła obsługa :) a ceny niskie. Bardzo polecam! Dxdxdxdxdxd
Xxzdxsxs

Xdxdxdxdxdx
Xxxdxd

:D

Dziękujemy, ewelinaor
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dziękujemy bardzo!

Na prawdę fajne miejsce. Mimo dużej ilości ludzi jedzenie szybko otrzymane, dobre i za dobrą cenę. Polecam!

Dziękujemy, jjoan90

Bardzo dziękujemy!

Czekaliśmy na zamówienie 20min, prosiliśmy 3razy kelnerke aby podeszła do nas. Inne osoby, które przyszły później zamówienie miały praktycznie zaraz. Poczulismy się bardzo zlekcewazeni, chociaż prosiliśmy grzecznie. Niestety mimo dobrego jedzenia, które jedliśmy dzień wcześniej, nie możemy ocenić tego pozytywnie.

Dziękujemy, gosiaczek1234

Dzień dobry, bardzo niepokoi nas opisana sytuacja. Będziemy bardzo wdzięczni za kontakt na marketing@setkapolska.pl, zależy nam na jej wyjaśnieniu.

SETKA Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SETKA Wrocław? Podziel się wrażeniami!