Wrocław

“Zdegustowana! ”
SETKA Wrocław — recenzja

SETKA Wrocław
Nr 55 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 15 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czekaliśmy na zamówienie 20min, prosiliśmy 3razy kelnerke aby podeszła do nas. Inne osoby, które przyszły później zamówienie miały praktycznie zaraz. Poczulismy się bardzo zlekcewazeni, chociaż prosiliśmy grzecznie. Niestety mimo dobrego jedzenia, które jedliśmy dzień wcześniej, nie możemy ocenić tego pozytywnie.

Dziękujemy, gosiaczek1234
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 15 września 2019

Dzień dobry, bardzo niepokoi nas opisana sytuacja. Będziemy bardzo wdzięczni za kontakt na marketing@setkapolska.pl, zależy nam na jej wyjaśnieniu.

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sensowny wybór śniadaniowy. Szybko i kompetentna obsługa. W swojej kategorii cenowej bardzo smaczne.

Dziękujemy, berolu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi szukaliśmy miejsca na śniadanie we Wrocławiu. Natrafiliśmy na Setka Polska i to był strzał w 10. Obsługa była przemiła, jedzenie smaczne i w bardzo dobrej cenie. Plecam w 100%

Dziękujemy, j_gral

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa na 5 w dobrym punkcie, z bardzo dobrymi cenami. Na minus tylko chwilowe zaćmienie u obsługi, która nas nie widziała przez kilka minut. Później było tylko lepiej! Jak wrócę do Wrocławia, z pewnością skorzystam jeszcze raz. :)

Dziękujemy, podrozniczkakarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy, do zobaczenia!

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny paragon był zawyżony . Na rachunku były pozycje, których nie zamawiałem .Po miłym wieczorze niepotrzebne negatywne emocje. Poza tym w miarę ok. Jedzenie dobre, ale nic poza tym .

Dziękujemy, ed h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dzień dobry, bardzo niepokoi nas ta opinia, czy możemy prosić o kontakt na marketing@setkapolska.pl? Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji.

SETKA Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SETKA Wrocław? Podziel się wrażeniami!