“Śniadanie ”
SETKA Wrocław — recenzja

SETKA Wrocław
Nr 55 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo sensowny wybór śniadaniowy. Szybko i kompetentna obsługa. W swojej kategorii cenowej bardzo smaczne.

Dziękujemy, berolu
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy!

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi szukaliśmy miejsca na śniadanie we Wrocławiu. Natrafiliśmy na Setka Polska i to był strzał w 10. Obsługa była przemiła, jedzenie smaczne i w bardzo dobrej cenie. Plecam w 100%

Dziękujemy, j_gral

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa na 5 w dobrym punkcie, z bardzo dobrymi cenami. Na minus tylko chwilowe zaćmienie u obsługi, która nas nie widziała przez kilka minut. Później było tylko lepiej! Jak wrócę do Wrocławia, z pewnością skorzystam jeszcze raz. :)

Dziękujemy, podrozniczkakarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy, do zobaczenia!

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny paragon był zawyżony . Na rachunku były pozycje, których nie zamawiałem .Po miłym wieczorze niepotrzebne negatywne emocje. Poza tym w miarę ok. Jedzenie dobre, ale nic poza tym .

Dziękujemy, ed h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dzień dobry, bardzo niepokoi nas ta opinia, czy możemy prosić o kontakt na marketing@setkapolska.pl? Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji.

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Super bar, pyszne jedzenie, pyszne drinki i obsługa na najwyższym poziomie, Pan Bartek zajął się nami śpiewająco

Dziękujemy, Squarek6677

Bardzo dziękujemy!

SETKA Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SETKA Wrocław? Podziel się wrażeniami!