“Sniadanko”
SETKA Wrocław — recenzja

SETKA Wrocław
Nr 55 wśród 1 155 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019

Wraz ze znajomymi szukaliśmy miejsca na śniadanie we Wrocławiu. Natrafiliśmy na Setka Polska i to był strzał w 10. Obsługa była przemiła, jedzenie smaczne i w bardzo dobrej cenie. Plecam w 100%

Dziękujemy, j_gral
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dziękujemy bardzo!

Zrecenzowano 19 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Knajpa na 5 w dobrym punkcie, z bardzo dobrymi cenami. Na minus tylko chwilowe zaćmienie u obsługi, która nas nie widziała przez kilka minut. Później było tylko lepiej! Jak wrócę do Wrocławia, z pewnością skorzystam jeszcze raz. :)

Dziękujemy, podrozniczkakarolina
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 21 sierpnia 2019

Dziękujemy, do zobaczenia!

Zrecenzowano 1 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Po raz kolejny paragon był zawyżony . Na rachunku były pozycje, których nie zamawiałem .Po miłym wieczorze niepotrzebne negatywne emocje. Poza tym w miarę ok. Jedzenie dobre, ale nic poza tym .

Dziękujemy, ed h
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 3 lipca 2019

Dzień dobry, bardzo niepokoi nas ta opinia, czy możemy prosić o kontakt na marketing@setkapolska.pl? Bardzo zależy nam na wyjaśnieniu tej sytuacji.

Zrecenzowano 29 czerwca 2019

Super bar, pyszne jedzenie, pyszne drinki i obsługa na najwyższym poziomie, Pan Bartek zajął się nami śpiewająco

Dziękujemy, Squarek6677

Bardzo dziękujemy!

Zrecenzowano 16 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W Setce życie tętni..trochę mnie tu nie było stąd duże zaskoczenie- rozbudowany lokal (dołożona druga sala), rozbudowane menu i drinki- ogólnie DZIEJE SIĘ. Winko nawet przyzwoite jak na tego typu miejsce, drinki uczciwe, ale żeberka to już te "moje" ulubione..kultowe jak sprzed kilku lat- dziś wiór i kość-ta część akurat nie dziwi- bo to żeberka, ale wiórowate czytaj: suche mogłyby jednak nie być;) Niemniej, ostry czerwony sos do nich niezmiennie tak samo wypala gębę za co go kocham i za smak oczywiście- ten sam od lat- świetny:) Obsługa miła, a Long Island zaskakująco dobre...Jeśli ktoś pamięta początki ożywienia gastronomii i tego typu miejsc sprzed dobrych paru lat, to do Setki zawsze wróci z łezką w oku

Dziękujemy, Piekna_Paulinka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: jestem_kasia, Kierownik ds. PR, SETKA WrocławOdpowiedź udzielona 17 czerwca 2019

Dziękujemy bardzo za opinię, zwrócimy uwagę na nasze żeberka :)

SETKA Wrocław — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w SETKA Wrocław? Podziel się wrażeniami!