“Swobodna i przyjazna atmosfera”
Setka Bar — recenzja

Setka Bar
Nr 59 wśród 1 018 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 5 dni temu

Polecam świetny tatar dobrze przyprawiony,obsługa miła i sprawna.Posiłki są przygotowywane zawsze na świeżo.Atmosfera przyjazna i swobodna.

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Elżbieta B

Zrecenzowano 1 tydzień temu

Genialna kuchnia i niedroga, fajna miejscówka , dobra obsługa. Miejsce które należy odwiedzić.POLECAM

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Rafał M

Legendarne miejsce :) Bywam tutaj od czasu studiów i zawsze jestem zadowolony. Przemiła obsługa, tani alkohol i najlepsze jedzenie

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Justyna G
Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Żurek i tatar. Pysznie. Szybko. Fajna atmosfera. Miła obsługa.
Ceny przystępne i nie daleko od rynku.
Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, McCoffsky
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię miejsca gdzie jest tłum, gwar, przyjazna atmosfera i alkohol. Dla mnie świetne miejsce, które każdy powinien odwiedzić jak ma ochotę na czystą!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, industry1980

Setka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Setka Bar? Podziel się wrażeniami!