“najlepiej”
Setka Bar — recenzja

Setka Bar
Nr 59 wśród 1 018 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Legendarne miejsce :) Bywam tutaj od czasu studiów i zawsze jestem zadowolony. Przemiła obsługa, tani alkohol i najlepsze jedzenie

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Justyna G

Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Żurek i tatar. Pysznie. Szybko. Fajna atmosfera. Miła obsługa.
Ceny przystępne i nie daleko od rynku.
Polecam.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, McCoffsky
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię miejsca gdzie jest tłum, gwar, przyjazna atmosfera i alkohol. Dla mnie świetne miejsce, które każdy powinien odwiedzić jak ma ochotę na czystą!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, industry1980
Zrecenzowano 31 października 2018

klimat miejsca jest dla mnie fenomenalny. fajny wystroj, jedzenie 4/5. lokal jest czynny prawie 24 na dobe, bywa czesto tłoczno, głośnie, pełno pijanych ludzi, taki klimat wiec jestem wyrozumiala jesli chodzi o jedzenie.
Aczkolwiek zróbcie cos do cholery z obsluga, czesto gesto trafiam na niemile dziewczyny z obslugi, najczesciej sa to swieze twarze. chodze do was od kilku lat wiec wiem co mowie;p I dlaczego macie kotleta schabowego do 17 godziny. Wiecie jak duzo moich znajomych włącznie ze mną rezyguje do przyjscia do was wieczorami, czy w weekend czy w tygodniu przez brak tej pozycji w menu. Tracicie nasze pieniązki a my dajemy zarobic innym. Szkoda

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, endytrip
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w naprawdę przystępnych cenach.Dobre śniadanie z kawa za 7 złotych i 1 grosz w tygodniu to oferta moim zdaniem nie do pobicia

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, MarekMo

Setka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Setka Bar? Podziel się wrażeniami!