“Świetny klimat”
Setka Bar — recenzja

Setka Bar
Nr 61 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 3 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Lubię miejsca gdzie jest tłum, gwar, przyjazna atmosfera i alkohol. Dla mnie świetne miejsce, które każdy powinien odwiedzić jak ma ochotę na czystą!

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, industry1980

Zrecenzowano 31 października 2018

klimat miejsca jest dla mnie fenomenalny. fajny wystroj, jedzenie 4/5. lokal jest czynny prawie 24 na dobe, bywa czesto tłoczno, głośnie, pełno pijanych ludzi, taki klimat wiec jestem wyrozumiala jesli chodzi o jedzenie.
Aczkolwiek zróbcie cos do cholery z obsluga, czesto gesto trafiam na niemile dziewczyny z obslugi, najczesciej sa to swieze twarze. chodze do was od kilku lat wiec wiem co mowie;p I dlaczego macie kotleta schabowego do 17 godziny. Wiecie jak duzo moich znajomych włącznie ze mną rezyguje do przyjscia do was wieczorami, czy w weekend czy w tygodniu przez brak tej pozycji w menu. Tracicie nasze pieniązki a my dajemy zarobic innym. Szkoda

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, endytrip
Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w naprawdę przystępnych cenach.Dobre śniadanie z kawa za 7 złotych i 1 grosz w tygodniu to oferta moim zdaniem nie do pobicia

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, MarekMo
Zrecenzowano 6 października 2018

Najbardziej polecam ruskie i placki ziemniaczane z gulaszem, żeberka i gzik też było ok. Wieczorami zawsze jest tu dużo ludzi, także chwilę trzeba czekać na swoje zamówienie (a czasem w ogóle nie ma wolnych miejsc). Idealny lokal, żeby wpaść coś zjeść i można ruszać dalej w miasto ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, m0nalizza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna K, Kierownik ds. PR, Setka BarOdpowiedź udzielona 8 października 2018

Dziękujemy bardzo! :)

Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tu chyba dużo nie trzeba mówić. Dobre jadlo, dużo rodzajów alko, fajna atmosfera i co najważniejsze fajne ceny. Jeszcze się nie zawiodlem.
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, pi t

Dziękujemy bardzo! :)

Setka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Setka Bar? Podziel się wrażeniami!