“ciezko stwierdzic”
Setka Bar — recenzja

Setka Bar
Nr 61 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 31 października 2018

klimat miejsca jest dla mnie fenomenalny. fajny wystroj, jedzenie 4/5. lokal jest czynny prawie 24 na dobe, bywa czesto tłoczno, głośnie, pełno pijanych ludzi, taki klimat wiec jestem wyrozumiala jesli chodzi o jedzenie.
Aczkolwiek zróbcie cos do cholery z obsluga, czesto gesto trafiam na niemile dziewczyny z obslugi, najczesciej sa to swieze twarze. chodze do was od kilku lat wiec wiem co mowie;p I dlaczego macie kotleta schabowego do 17 godziny. Wiecie jak duzo moich znajomych włącznie ze mną rezyguje do przyjscia do was wieczorami, czy w weekend czy w tygodniu przez brak tej pozycji w menu. Tracicie nasze pieniązki a my dajemy zarobic innym. Szkoda

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, endytrip

Zrecenzowano 9 października 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w naprawdę przystępnych cenach.Dobre śniadanie z kawa za 7 złotych i 1 grosz w tygodniu to oferta moim zdaniem nie do pobicia

Termin wizyty: październik 2018
1  Dziękujemy, MarekMo
Zrecenzowano 6 października 2018

Najbardziej polecam ruskie i placki ziemniaczane z gulaszem, żeberka i gzik też było ok. Wieczorami zawsze jest tu dużo ludzi, także chwilę trzeba czekać na swoje zamówienie (a czasem w ogóle nie ma wolnych miejsc). Idealny lokal, żeby wpaść coś zjeść i można ruszać dalej w miasto ;)

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, m0nalizza
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna K, Kierownik ds. PR, Setka BarOdpowiedź udzielona 8 października 2018

Zrecenzowano 4 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tu chyba dużo nie trzeba mówić. Dobre jadlo, dużo rodzajów alko, fajna atmosfera i co najważniejsze fajne ceny. Jeszcze się nie zawiodlem.
Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, pi t

Zrecenzowano 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Setka została zaliczona w sobotę około 22:00. Masa ludzi, gwarno, wspaniała atmosfera. Ludzie szybko wchodzą i wychodzą. Obsługa kulturalna, miła.
Zamówienie - 2 razy żeberka. Zaskakująco szybko podane. Lekko ostry sos jest świetnym dodatkiem. Same żeberka to dwa kawałki. Jeden bardziej mięsny od drugiego. To trochę zepsuło ogólny dobry obraz potrawy.
Nie mniej jednak polecam odwiedzić Setkę. Chociaż dla samej atmosfery.

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, mabut2017

Setka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Setka Bar? Podziel się wrażeniami!