“Setka Bar! Jak dla mnie 100% :)”
Setka Bar — recenzja

Setka Bar
Nr 61 wśród 1 000 Restauracje (Wrocław)
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Zrecenzowano 6 września 2018

Pyszny tatar, zimne piwo, galareta jak u ciotki Jadzi, pierogi jak za czasów dzieciństwa i idealnie schłodzona wódka :) Czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Alicja S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Katarzyna K, Kierownik ds. PR, Setka BarOdpowiedź udzielona 8 października 2018

Zrecenzowano 26 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Rozsądne ceny, smaczne posiłki na smak PRLu. Miejsce gdzie można szybko zjeść ziemniaki z gzikiem, żeberka czy galaretę. Polecam na szybki wypad, umówione spotkanie ze znajomymi czy samotny wypad na obiad przy pustej lodówce. Stoliki są także na zewnątrz. Bez parkingu przy lokalu. Polecam.

Dziękujemy, kkdudek

Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Dobre jedzenie w naprawdę przystępnych cenach. Bogate śniadanie z jajkami i kiełbaskami, warzywami itp za 7 złotych a i kawa gratis to oferta nie do pobicia

1  Dziękujemy, MarekMo

Zrecenzowano 1 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne polskie dania obiadowe, bardzo ładnie podane, i do tego w rewelacyjnych cenach. Golonka 16 zł, placek po węgiersku też, pierogi 12-14 zł. Porcje idealne, w dodatku niedrogie piwo. Świetna obsługa! A przynajmniej kelner, który nas obsługiwał. Pyszny obiad zachęcił nas, aby rano wrócić na śniadanie. W tygodniu do kawy śniadanie jest za 1 grosz! W dodatku pyszne i pięknie podane. Dawno nie byliśmy tak zadowoleni. Obiad dla całej czteroosobowej rodziny z napojami wyszedł nam 98 zł. Rewelacja!

Dziękujemy, Kinga B

Zrecenzowano 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracja, a raczej bar urządzony na lokal typowo z PRLu. Jedzenie również z innej epoki, ale smaczne i tanie, naprawdę bardzo tanie. Wieczorami straszny tłok ale nie ma się co dziwić. Piwo po 3,5 zł, cena kosmos :) do tego na przegryzienie jakąś kaszanka za mniej niż 10zl. Tutaj nie wydasz majątku a wrócisz przejedzony i napity.

Termin wizyty: marzec 2018
Dziękujemy, maciejk661

Setka Bar — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Setka Bar? Podziel się wrażeniami!