“Fajne miejsce na śniadanie”
Cafe de France — recenzja

Cafe de France
Nr 617 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

O 9 trudno znaleźć miejsce, w którym można zjeść śniadanie. Cafe de France było otwarte. Menu pozwala wybrać coś nawet dla wybrednego dziecka. Polecam

Dziękujemy, plmagm

Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsce z potencjałem ale obcesowa, wyniosła obsługa. Awanturująca się właścicielka. Kelner zachowujący się jak właściciel Wrocławia. Drogo.

Dziękujemy, annao867
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Absolutnie przepyszna mrożona kawa, do tego smaczny tost i świetny widok. Obsługa sympatyczna, sprawna, czego chcieć więcej?

Dziękujemy, Lexi2032
Zrecenzowano 1 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Rzadko bywam na Rynku w porze śniadaniowej ale jak już się to zdarzy to to jest TO miejsce. Szeroki wybór śniadaniowych pysznisci, świetna kawa i przemiła obsługa. Szczerze polecam!

Dziękujemy, MPwroclaw
Zrecenzowano 2 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Mała, ale bardzo klimatycznie położona knajpka na środku wrocławskiego rynku. Zamówiłem na śniadanie dużą jajecznicę z 6 jaj oraz białą kawę. Obsługa bardzo miła i sprawna, jedzenie świeże i bardzo smaczne, a do tego podane naprawdę szybko - to zawsze jest duża zaleta, tym bardziej, że byłem głodny :-) Właściwie nie mogę się przyczepić do niczego prócz wystroju, który należałoby odświeżyć. Miejsce ma ogromny potencjał, ale wystrój lokalu jest mocno wyświechtany i zużyty, z pewnością pamięta jeszcze początki lat 90-tych. Mimo to, mogę z czystym sumieniem polecić to miejsce na śniadanie, dobrą kawę lub deser.

Termin wizyty: styczeń 2019
1  Dziękujemy, qubeuek

Cafe de France — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Cafe de France? Podziel się wrażeniami!