“Beznadziejna obsługa ”

Michiko Sushi Roll Restaurant
Nr 311 wśród 1 158 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Beznadziejna obsługa i jak przypuszczam knajpa, jestem pierwszy raz we Wrocławiu pojechałem za nawigacja pod restaurację, i zapytałem czy mogę zostawić auto przed restauracja ( mimo że nie zauważyłem żadnego znaku że nie można), Pani ( czarne włosy i okulary) zaczęła mówić do mnie na ty i spytała się jakie mam okulary i chamsko mówiła że są słabe i wymień albo wywal bo nie widzisz że jest znak że nie można ( jest ale mniejszy niż zwykły znak i odwrócony od ulicy w taki sposób że można go przeoczyć z miejsca którego jechałem), a jeśli Pani to czyta to jest Pani chińską babą, i to Pani niech sobie lepiej wymieni okulary bo chyba Pani nie widzi że nie nadaje się do tej pracy.

Dziękujemy, Tommysan98

Zrecenzowano 13 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Kiedyś trafiliśmy tam przypadkiem na wieczornym letnim spacerze, skuszeni hasłem „take away” weszliśmy i zabraliśmy 3 pudełeczka ze sobą. Lokal sam w sobie nie zachęca i unosi się tam dziwny zapach, ale za to sushi jemy zawsze ze smakiem gdzieś na mieście lub w domu. Jakość jak na cenę bardzo dobra. Nie jest to „Sushi corner”, ale na pewno nie jest to też dziadostwo jak w marketach! Jak na szybką i smaczną przekąskę - zdecydowanie polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, luiza92816
Zrecenzowano 1 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tej restauracji byłam pierwszy raz - ładne miejsce, lampiony się wyróżniają i są przyjemnie dla oka, choć bardziej orientalnego klimatu nadałaby mniejsza ilość światła.
Obsługa w porządku, danie podane relatywnie szybko (max. 10 min. od chwili zamówienia), nie było też problemu z wymianą dania, kiedy okazało się że kelnerka przyniosła nie to co zostało zamówione.
Sushi okej, jednak podane w mało elegancki sposób - raczej niedbale, nori nie było chrupiące choć sam rolls był ciepły i aromatyczny. To bardziej bar niż restauracja, co potwierdzają lodówki z już gotowym sushi na wynos i okrutnie duża liczba propozycji w karcie.
Nic specjalnego, klimatu japońskiego nie czuć, ale można wrzucić coś na ząb.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, marzi147
Zrecenzowano 27 lutego 2019

Jeszcze rok temu była to moja ulubiona suszarnia, dużo ryby,świeża ryba. Teraz jest kiepsko.. Mało łososia, słabej jakości. Mega stara karta , nieprzejrzysta!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Lili K
Zrecenzowano 15 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Swietnie miejsce, pyszne sushi, duże porcje i przy tym bardzo dobre ceny :) plusem są też zróżnicowane zestawy, nawet te mniejsze. No i Udon-mistrzostwo!

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, Angelika J

Michiko Sushi Roll Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Michiko Sushi Roll Restaurant? Podziel się wrażeniami!