“TOP 👌”
Inspiracja — recenzja

Inspiracja
Zamów online
Nr 153 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Romantyczny, Duże grupy, Specjalne okazje
Opcje wyżywienia: Lunch, Ogródek
Zrecenzowano 9 września 2019 z urządzeń przenośnych

Ristorante ' Inspiracja' uno dei migliori posti, dove sono stata. Per me il numero 1 in Breslavia, ma può fare concorrenza ai tanti ristoranti italiani. Inspiracja, veramente un buon nome, perché inspira davvero! Innanzi tutto è bellissima da vedere, non solita, un posto magnifico, con carattere. Il servizio? Impeccabile!! Vuoi sentirti come uno della famiglia reale ? Lì di sicuro si avvera. Tutto lo staff gentilissimo, cortese, qualificato e con classe. Ogni portata è servita in un modo eccellente. Gli altri possono imparare da voi! Aspettando il tuo ordine ti rilassi con la musica di accompagnamento. La cucina?! Cucina polacca ma revisionata, non c’è niente di ordinario ! Poi le porzioni sono ben abbondanti. Zurek- la zuppa polacca, fatta con dei würstel è servita con l’uovo nel pane- squisita! I pierogi ( una specie di tortellini/casoncelli) con carne di anatra e mirtilli- buonissimo! Le costine marinate nel miele ed erbe accompagnate dalla pannocchia di mais e patatine- uno spettacolo, dovete provarle!! E poi il gelato fritto! Tutto squisito! Innanzi tutto fresco e di qualità. Inspiracja - un ristorante di alta classe, che conquista non solo il palato ma anche lo spirito. Vuoi farti una coccola?! Ti consiglio questo posto. In più- la manager di questo locale- una persona professionale, capace e cortese ma sopratutto una persona fantastica!
Inspiracja?! Jedno z najlepszych miejsc we Wrocławiu, można posunąć się o krok dalej, jedna z lepszych restauracji, w której byłam. Mieszkając we Włoszech sporo ich odwiedziłam, ale i każdy pobyt we Wrocławiu wiąże się z kulinarnym tour po okolicznych restauracjach.
Inspiracja- jakże sprawdzona nazwa- inspiruje! Począwszy od inspirujących wnętrz, każdy detal tam ma sens. Moja ulubiona sala to ta ze studnią, coś pięknego. Kolejny mocny punkt, obsługa. Chcesz być obsłużony jak ktoś z rodziny królewskiej? Tu tak na pewno będzie. Kultura, klasa, szczery uśmiech i uprzejmość całej obsługi to niesamowite doznanie! Taka pieszczota dla ducha. Inni powinni się od Was uczyć, jak dbać o klienta. Każdy widelczyk, każda szklanka, każdy podany talerz to sztuka. Panowie kelnerzy gentleman'i jakich mało. Miejsce buduje napięcie, czekając na zamówione danie, zrelaksujesz się słuchając delikatnej muzyki. Dania- wszystkie przepyszne i jakże inspirujące! Już sam zapach zachęca. Polska kuchnia w odnowionym wydaniu. I ogromne porcje, tak żeby nacieszyć podniebienie na dłużej. Żurek w chlebku idealny! Pierożki z kaczką i żurawiną coś niesamowitego! A żeberka w glazurze miodowo-ziołowej?! Mało, ze cieszą oko, bo podane na desce w otoczeniu kolby kukurydzy i pysznych frytek, to są przeeeepyszne! Mięsko super świeże i delikatne. Polecam również smażone lody. No nie ma tam nic 'zwyklego'. Istna magia! Podczas posiłku obsługa interesuje się, czy aby na pewno wszystko w porządku i czy nic nie brakuje. Tak powinien czuć się klient w restauracji z prawdziwego zdarzenia! Inspiracja wyróżnia się dobrym smakiem, niesamowitą kuchnia, nietuzinkowymi pomysłami oraz obsługą na najwyższym poziomie! Pani Menedżer - profesjonalna, znająca się na rzeczy, elastyczna ale przede wszystkim bardzo serdeczna osoba. Inspiracja to gwarancja niesamowitego przeżycia, i dla podniebienia i dla duszy, polecam serdecznie!

Dziękujemy, Dreamer429839

Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce na posiłek. Porcje spore, jednakże co do cen, sądzę ,że ciut za drogo. Lokalizacja super, piękny widok z ogródka . Polecam.

1  Dziękujemy, Artur B
Zrecenzowano 4 września 2019

W gorący dzień fajne miejsce w piwnicy. Można spokojnie usiąść, odetchnąć. Jedzenie ciekawe, czasami zaskakujące. Na przystawkę wzięliśmy "zestaw polskich rozmaitości". Teoretycznie dla dwóch osób ale wystarczyło bez problemu dla czterech. Główne dania także ciekawe.

Dziękujemy, 658maciejm
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wykwintne jedzenie, osiem osób zadowolonych a zamówiliśmy bardzo różne dania. Obsługa profesjonalną i na najwyższym poziomie. Młody ale chyba już bardzo doświadczony kelner doradzał nam zarówno przy wyborze dan jak i trunkach. Warto tu zajrzeć, raczej zapamiętacie pozytywnie to miejsce. Celowo nie wymieniam potrwa które jedliśmy bo wszystkim smakowało.

Dziękujemy, vanderan
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dostaliśmy voucher, świetny prezent, miłe spokojne miejsce, fajna atmosfera i pyszne jedzonko! Więcej byśmy nie zmieścili!

Dziękujemy, 255amadeuszd

Inspiracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Inspiracja? Podziel się wrażeniami!