Wrocław

“Smakowicie”
Inspiracja — recenzja

Inspiracja
Zamów online
Nr 152 wśród 1 159 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Duże grupy, Romantyczny
Opcje wyżywienia: Lunch, Ogródek
Zrecenzowano 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Przyjemne miejsce na posiłek. Porcje spore, jednakże co do cen, sądzę ,że ciut za drogo. Lokalizacja super, piękny widok z ogródka . Polecam.

1  Dziękujemy, Artur B

Zrecenzowano 4 września 2019

W gorący dzień fajne miejsce w piwnicy. Można spokojnie usiąść, odetchnąć. Jedzenie ciekawe, czasami zaskakujące. Na przystawkę wzięliśmy "zestaw polskich rozmaitości". Teoretycznie dla dwóch osób ale wystarczyło bez problemu dla czterech. Główne dania także ciekawe.

Dziękujemy, 658maciejm
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Wykwintne jedzenie, osiem osób zadowolonych a zamówiliśmy bardzo różne dania. Obsługa profesjonalną i na najwyższym poziomie. Młody ale chyba już bardzo doświadczony kelner doradzał nam zarówno przy wyborze dan jak i trunkach. Warto tu zajrzeć, raczej zapamiętacie pozytywnie to miejsce. Celowo nie wymieniam potrwa które jedliśmy bo wszystkim smakowało.

Dziękujemy, vanderan
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dostaliśmy voucher, świetny prezent, miłe spokojne miejsce, fajna atmosfera i pyszne jedzonko! Więcej byśmy nie zmieścili!

Dziękujemy, 255amadeuszd
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Rewelacja. Restauracja w piwniczce, fantastyczny wystrój, bardzo klimatyczne miejsce, dania bardzo smaczne i urozmaicone. Romantyczna kolacja była niezapomniana.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, gaja-yu

Inspiracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Inspiracja? Podziel się wrażeniami!