“Cudownie :) :) :)”
Inspiracja — recenzja

Inspiracja
Zamów online
Nr 154 wśród 1 152 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Europejska, Polska
Polecane, biorąc pod uwagę: Specjalne okazje, Romantyczny, Duże grupy
Opcje wyżywienia: Lunch, Ogródek
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019

Rewelacja. Restauracja w piwniczce, fantastyczny wystrój, bardzo klimatyczne miejsce, dania bardzo smaczne i urozmaicone. Romantyczna kolacja była niezapomniana.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, gaja-yu

Zrecenzowano 7 sierpnia 2019

Dobre miejsce na obiad we dwoje, jak i na eleganckie przyjęcie. Świetne jedzenie, pomocna menadżerka i przemiła obsługa - to zalety tej restauracji. Podobało się nam i całej naszej rodzinie oraz przyjaciołom :)

Dziękujemy, Jag_Tom
Zrecenzowano 4 grudnia 2018

Byliśmy na organizowanej w Inspiracji, kolacji w ciemnościach. Obsługa miła i profesjonalna, całe wydarzenie zorganizowane bezbłędnie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, Mateusz B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KarczmaPiastow, Kierownik, InspiracjaOdpowiedź udzielona 5 grudnia 2018

Bardzo dziękujemy! Już w sylwestra zapraszamy na sylwestrową wersję kolacji z wieloma dodatkowymi atrakcjami!

Zrecenzowano 11 listopada 2018

Byłam w „Inspiracji” w piątek – 10 listopada razem z trzema koleżankami. Obsługiwał nas kelner, który pewnie zaczynał karierę w PRL-u, pamięta te czasy i przeniósł do teraźniejszości. Najpierw odmówił nam zostawienia jednej karty, choć dwie z nas nie były zdecydowane, co wybrać. Koleżanka dostał brudną szklankę , która przyklejała się do obrusu, a na prośbę o wymianę usłyszała, że „co on ma zrobić z piwem z TEJ szklanki – czy ma wylać, czy przelać do nowej”? O godzinie 21.45 podszedł do nas i spytał, czy coś jeszcze zamawiamy, czy wychodzimy, bo o 23.00 zamykają lokal, a jeszcze trzeba posprzątać!!!!!!! W ten sam sposób zostali wyproszeni goście ze stolika obok!
Bywam dość często w różnych lokalach i w żadnym nikt mnie nie potraktował w tak obcesowy sposób – czysty PRL – „nie mam pańskiego płaszcza i co mi pan zrobi?” Szkoda, bo „Inspiracja” ma potencjał.
Barbara Figura
PS.
Piwo butelkowe, które w sklepie kosztuje 3,5 zł – w „Inspiracji” – 12 zł, półmisek serów (3 gatunki, 6 plasterków + 4 winogrona i 3 borówki) = 50 zł.

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, OnAir25968758330
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KarczmaPiastow, Kierownik, InspiracjaOdpowiedź udzielona 13 listopada 2018

Dzień dobry, dziękujemy serdecznie za uwagi. Próbujemy sprawdzić tę sytuację. Prosimy o kontakt mailowy biuro@inspiracja.wroc.pl lub telefoniczny 601 409 490 Chcemy potwierdzić daty, czy chodziło o piątek 9.11 czy sobotę 10.11. Dziękuję

Zrecenzowano 27 kwietnia 2018

Cudowne, klimatyczne miejsce. Fantastyczne wnętrza, na romantyczną kolację. Obsługa bardzo pomocna. Porcje duże i niewiarygodnie smaczne. Polecam szczególnie kaczkę konfitowaną i sałatkę Cezar.

Termin wizyty: lipiec 2017
Dziękujemy, mak215
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina D, Kierownik, InspiracjaOdpowiedź udzielona 12 lipca 2018

Bardzo dziękujemy za miłą recenzję. Zapraszamy serdecznie również do naszego ukwieconego ogródka!

Inspiracja — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w Inspiracja? Podziel się wrażeniami!