Zrecenzowano: 23 września 2017

Hotel w pobliżu Aqua Parku we Wrocławiu i to jego największa zaleta. Na zabytkowy rynek na piechotę trochę daleko bo około 30 minut. Pokoje małe i średnio urządzone. Śniadanie bez rewelacji. Podczas pobytu w hotelu gościła ekipa budowlana pobliskiej inwestycji i na śniadaniu widok panów w brudnych ubraniach i z kaskami w ręku nie zwiększał apetytu. Obsługa średnia.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
2  Dziękujemy, Dominik S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 października 2017

Szanowny Panie,
Dziękuje za poświęcony czas na pozostawienie opinii oraz przesłanie swoich spostrzeżeń mailem. Przykro mi że hotel nie spełnił Państwa oczekiwań. Najmocniej przepraszam w imieniu swoim oraz załogi

Zrecenzowano: 21 sierpnia 2017

W hotelu tym byłam w podroży biznesowej. Gdy usłyszałam, że zakwaterowana będę w hotelu sieci Campanile, bardzo się ucieszyłam, gdyż mam niezwykle miłe wspomnienia z pobytu w hotelu tej samej sieci w Warszawie. Tym bardziej niemiłe było moje rozczarowanie. Już na początku, wysiadając z windy i próbując zlokalizować swój pokój , ogarnęło ,nie uczucie klaustrofobii. Korytarze są bez okien i ciężko zlokalizować wyjście awaryjne. W pokoju powitał mnie ciężki, nieprzyjemny zapach. Zaduch prawie. Meble takie same jak w Warszawie, ale jakże nieprzemyślane ich ustawienie. Szafy w hotelach Campanile są podświetlane, wiec zamiast nadać pokojowi dodatkowo przyjemnego, romantycznego wyglądu, szafę postawiono nie na wprost wejścia do pokoju, tylko po przeciwnej stronie. Łazienka z wanną i prysznicem, ale musiałam bardzo się starać by nie zachlapać podłogi, bo osłonka przeznaczona właśnie do tego celu, jest zbyt mała. W pokoju na ziemi wykładzina dywanowa-sprawiająca wrażenie, no cóż, brudnej. Największym szokiem było jednak dla mnie łóżko. W podróży towarzyszył mi mąż, łóżko było wprawdzie podwójne, ale tu, uwaga, pod prześcieradłem-..wyraźnie wyczuwalna...cerata. Domyślam się w jakim celu została ona zastosowana, niemniej jednak, muszę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałam się z tego typu praktyką. Czuliśmy się z mężem bardzo skrępowani, mało tego, wręcz zażenowani,mimo, że całą sytuację skomentowaliśmy salwami śmiechu. . Rozumiem wysiłki hotelu zmierzające do zapewnienia jak najwyższej jakości usług higienicznych, ale są chyba lepsze, dyskretniejsze na to sposoby. Chyba, że hotel pracuje na opinię Domu Spokojnej Starości.
Śniadanie-również nie takie jak w innych hotelach tej sieci. Obsługa młoda, co najmniej zagubiona. Ekspres do kawy się zepsuł, jajecznica się skończyła. Kucharz wydawał ją później na indywidualne życzenie klienta. W efekcie, zdążyłam zjeść całe śniadanie, zanim się na nią doczekałam.
Ech, będę omijać szerokim łukiem...

Termin pobytu: lipiec 2017
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, banditlady123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowna Pani
Serdecznie dziękujemy za wybór Hotelu Campanile i za czas poświęcony na pozostawienie tej obszernej opinii o swoim pobycie z nami.
Przykro mi że pobyt w hotelu nie spełnił Pani oczekiwań. Każda ocena naszych Gości ma dla nas ogromne znaczenia. Stale pracujemy nad poprawą usług świadczonych naszych Gościom.

Zrecenzowano: 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dostaliśmy pokój w którym był nieprzyjemny zapach, Pani w recepcji zamieniła nam pokój bez najmniejszego problemu. Czysto, schludnie, bardzo miła obsługa służąca pomocą w każdej sytuacji. Polecamy :))

Termin pobytu: sierpień 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, kaczaag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2017

Szanowny Gościu,
Dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii na temat naszego hotelu.
Dziękuje za komplement dotyczący personelu. Przekażę Państwa pozytywną opinię mojemu zespołowi.
Zapraszam do kolejnych pobytów

Zrecenzowano: 11 lipca 2017

Nocowaliśmy w Hotelu Campanile całą rodziną (2+2) jedną noc. Był to nocleg nieplanowany, podyktowany potrzebą chwili. Na plus Hotelu jest to, że nie mieliśmy rezerwacji, dzwoniliśmy z drogi i nie było problemu z dostępnością pokoju.
Dalej już tylko minusy: rano na oknie przywitały nas małe robaczki (serwis sprzątający do poprawy), kuchnia nie chciała grzecznościowo zagotować mleka do kaszy dla dziecka, już po 40 minutach śniadania skończyły się wszystkie serwetki, bardzo młoda załoga obsługująca gości na śniadaniu była w sobotę o 7 rano trochę zaspana/zagubiona/rozkojarzona...

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, MagdalenaKraw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 24 lipca 2017

Szanowna Pani,
Agnieszka A

Zrecenzowano: 20 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Obsługa nie potrafiła albo nie chciała pomóc. Recepcjonistka potrafiła powiedzieć tylko, że technik był w naszych pokojach. Odmówiono nam zmiany pokoju, dostaliśmy go dopiero na ostatnią noc. W hotelu nie ma ani jednego wiatraka. Odmówiono nam również kontaktu z menedżerem („proszę sobie dzwonić, tu jest komórka“).

Jak się okazało, klimatyzacja zepsuła się na całym piętrze, ale obsługa udawała, że problemu nie ma.

Dodatkowo: do pokoju nie dostarczono nam nawet wody, która przysługuje do każdej doby hotelowej.

To było okropne doświadczenie.

Termin pobytu: czerwiec 2017
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, MMagik
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 21 czerwca 2017

Szanowny Panie,