“Nie śpimy, nie jemy i nie organizujemy szkoleń !”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Campanile Wroclaw Centrum
Miejsce nr 38 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zrecenzowano 27 września 2017 z urządzeń przenośnych

Poziom i jakość usług w hotelu stale spada. Brudne pokoje, niedoprani wykładziny, nie otwierane okna. Śniadanie z okropną jajecznica, najtańsze wędliny i sery. Osoby mięsożerne z trudem zjedzą nawet parówki. Sala szkoleniowa z słabym cateringiem okropną kawą, problemy z sprzętem i mino zgłoszeń do recepcji z rozwiązywaniem problemów. Posiłki obiad dla uczestników - koszmar. Gumowe kluski, suche mięso i ryby, jedzenie zimne i bez smaku. W restauracji jak powiedział personel przymus oglądania TVP info bo tak nakazał manager ... w podobnej cenie można w okolicy znaleźć lepsze miejsce i na nocleg i na szkolenie. Jedzenie praktycznie wszędzie będzie lepsze!

Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, BMmedia
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 października 2017

Szanowny Panie,
Dziękuje za poświęcony czas na pozostawienie opinii oraz przesłanie swoich spostrzeżeń mailem. Przykro mi że hotel nie spełnił Państwa oczekiwań. Najmocniej przepraszam w imieniu swoim oraz załogi

Zrecenzowano 23 września 2017

Hotel w pobliżu Aqua Parku we Wrocławiu i to jego największa zaleta. Na zabytkowy rynek na piechotę trochę daleko bo około 30 minut. Pokoje małe i średnio urządzone. Śniadanie bez rewelacji. Podczas pobytu w hotelu gościła ekipa budowlana pobliskiej inwestycji i na śniadaniu widok panów w brudnych ubraniach i z kaskami w ręku nie zwiększał apetytu. Obsługa średnia.

• Data pobytu: wrześniu 2017, podróż służbowa
2  Dziękujemy, Dominik S

Szanowny Panie,

Zrecenzowano 21 sierpnia 2017

W hotelu tym byłam w podroży biznesowej. Gdy usłyszałam, że zakwaterowana będę w hotelu sieci Campanile, bardzo się ucieszyłam, gdyż mam niezwykle miłe wspomnienia z pobytu w hotelu tej samej sieci w Warszawie. Tym bardziej niemiłe było moje rozczarowanie. Już na początku, wysiadając z windy i próbując zlokalizować swój pokój , ogarnęło ,nie uczucie klaustrofobii. Korytarze są bez okien i ciężko zlokalizować wyjście awaryjne. W pokoju powitał mnie ciężki, nieprzyjemny zapach. Zaduch prawie. Meble takie same jak w Warszawie, ale jakże nieprzemyślane ich ustawienie. Szafy w hotelach Campanile są podświetlane, wiec zamiast nadać pokojowi dodatkowo przyjemnego, romantycznego wyglądu, szafę postawiono nie na wprost wejścia do pokoju, tylko po przeciwnej stronie. Łazienka z wanną i prysznicem, ale musiałam bardzo się starać by nie zachlapać podłogi, bo osłonka przeznaczona właśnie do tego celu, jest zbyt mała. W pokoju na ziemi wykładzina dywanowa-sprawiająca wrażenie, no cóż, brudnej. Największym szokiem było jednak dla mnie łóżko. W podróży towarzyszył mi mąż, łóżko było wprawdzie podwójne, ale tu, uwaga, pod prześcieradłem-..wyraźnie wyczuwalna...cerata. Domyślam się w jakim celu została ona zastosowana, niemniej jednak, muszę powiedzieć, że pierwszy raz spotkałam się z tego typu praktyką. Czuliśmy się z mężem bardzo skrępowani, mało tego, wręcz zażenowani,mimo, że całą sytuację skomentowaliśmy salwami śmiechu. . Rozumiem wysiłki hotelu zmierzające do zapewnienia jak najwyższej jakości usług higienicznych, ale są chyba lepsze, dyskretniejsze na to sposoby. Chyba, że hotel pracuje na opinię Domu Spokojnej Starości.
Śniadanie-również nie takie jak w innych hotelach tej sieci. Obsługa młoda, co najmniej zagubiona. Ekspres do kawy się zepsuł, jajecznica się skończyła. Kucharz wydawał ją później na indywidualne życzenie klienta. W efekcie, zdążyłam zjeść całe śniadanie, zanim się na nią doczekałam.
Ech, będę omijać szerokim łukiem...

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, banditlady123
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2017

Szanowna Pani
Serdecznie dziękujemy za wybór Hotelu Campanile i za czas poświęcony na pozostawienie tej obszernej opinii o swoim pobycie z nami.
Przykro mi że pobyt w hotelu nie spełnił Pani oczekiwań. Każda ocena naszych Gości ma dla nas ogromne znaczenia. Stale pracujemy nad poprawą usług świadczonych naszych Gościom.

Zrecenzowano 13 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Dostaliśmy pokój w którym był nieprzyjemny zapach, Pani w recepcji zamieniła nam pokój bez najmniejszego problemu. Czysto, schludnie, bardzo miła obsługa służąca pomocą w każdej sytuacji. Polecamy :))

Data pobytu: sierpniu 2017, podróż służbowa
Dziękujemy, kaczaag
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 17 sierpnia 2017

Szanowny Gościu,
Dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii na temat naszego hotelu.
Dziękuje za komplement dotyczący personelu. Przekażę Państwa pozytywną opinię mojemu zespołowi.
Zapraszam do kolejnych pobytów

Zrecenzowano 11 lipca 2017

Nocowaliśmy w Hotelu Campanile całą rodziną (2+2) jedną noc. Był to nocleg nieplanowany, podyktowany potrzebą chwili. Na plus Hotelu jest to, że nie mieliśmy rezerwacji, dzwoniliśmy z drogi i nie było problemu z dostępnością pokoju.
Dalej już tylko minusy: rano na oknie przywitały nas małe robaczki (serwis sprzątający do poprawy), kuchnia nie chciała grzecznościowo zagotować mleka do kaszy dla dziecka, już po 40 minutach śniadania skończyły się wszystkie serwetki, bardzo młoda załoga obsługująca gości na śniadaniu była w sobotę o 7 rano trochę zaspana/zagubiona/rozkojarzona...

• Data pobytu: lipcu 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, MagdalenaKraw
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Campanile Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 24 lipca 2017

Szanowna Pani,
Agnieszka A

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Wrocław)
w odległości 2,5 km
Hotel Campanile - Stare Miasto
Hotel Campanile - Stare Miasto
Nr 42 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 221
w odległości 0,1 km
Hotel Premiere Classe Wroclaw Centrum
Hotel Premiere Classe Wroclaw Ce...
Nr 44 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 231
w odległości 0,7 km
Hotel Europejski
Hotel Europejski
Nr 26 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 390
w odległości 8,7 km
Hotel Sleep
Hotel Sleep
Nr 45 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 45
w odległości 4,8 km
Boutique Hotel's Wrocław
Boutique Hotel's Wrocław
Nr 32 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 113
w odległości 1,5 km
Hotel B&B Wrocław Centrum
Hotel B&B Wrocław Centrum
Nr 15 z 74 w lokalizacji Wrocław
Liczba recenzji: 348
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Campanile Wroclaw Centrum? Podziel się wrażeniami!

Campanile Wroclaw Centrum — dodatkowe informacje

Adres: ul. Slezna 26, Wrocław 53-302, Polska
Lokalizacja: Polska > Polska Południowa > Województwo dolnośląskie > Wrocław
Udogodnienia:
Styl hotelu:
Miejsce nr 38 wśród 74 hoteli w Wrocławiu
Zakres cen: 136 zł–301 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Campanile Wroclaw Centrum 3*
Liczba pokoi: 152
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, Hotels.com, TripOnline SA i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Campanile Wroclaw Centrum. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?