Wrocław
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

PLUSY
-dogodna lokalizacja, w szybki sposób mieliśmy możiwość dostać się do centrum miasta na czym nam najbardziej zależało
MINUSY
-dostępny hotelowy parking

· 1. Zawiedliśmy się bardzo podczas śniadań, najgorsze jakie spotkały nas dotychczas. Trafiliśmy na dużą grupę młodzieży z Francji przez co kuchnia nie wyrabiała się z donoszeniem jedzenia. Mieliśmy wrażenie, że trzeba przyjść z samego rana w celu wyprzedzenia pozostałych gości żeby mieć możliwość jakiegokolwiek wyboru potraw i najedzenia się w spokoju - z miejscem siedzącym również był problem. Wędliny,sery były wątpliwego pochodzenia i jakości podobnie dania na ciepło (niedoprawiona pływająca jajecznica i tłuste kiełbasy) i warzywa. Brakowało sztućców oraz pieczywa, Pani kelnerka obrażonym tonem oświadczyła, że zaraz doniesie i że wie że brakuje bułek. Słaba obsługa.
2. Cena za postój na parkingu hotelowym zdecydowanie za wysoka. Dodatkowo Pani z recepcji policzyła nam jedną dobę dodatkowo za postój samochodu, całe szczęscie podróż nie zmęczyłą nas na tyle, że byliśmy w stanie zorientować się że coś nie gra z kwotą.
3. I teraz najgorszy punkt, hotel zciągnąl od nas dwa razy opłatę za pokój. W dniu przyjazdu Pani z recepcji powiedziałą, że mamy wszystko uregulowane, dziś zorientowaliśmy się, że mamy po raz drugi pobraną z konta opłatę za nocleg. Póki co, czekam na telefon zwrotny z recepcji z wyjaśnieniami.

Dziękujemy, ALEPAPUR
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Czysty, zadbany pokój z łazienką. Dobry wybór na tanie podróżowanie. Minusem brak suszarki do włosów, czajnika, czy małej lodówki w pokoju. Ale w tej cenie jest to do przełknięcia.
Świetna lokalizacja - kilkaset metrów od galerii, niedaleko dworców pkp i autobusowego.
Tuż obok znajduje się supermarket, gdzie można kupić coś do jedzenia.

Dziękujemy, Daisyontheholiday
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Stosunek jakości do ceny średni, jak w sumie cały hotel. Ani pozytywnie nie zaskoczył, ani też nie rozczarował. Pokój w miarę czysty, działająca klimatyzacja ( na zewnątrz był wówczas 30 stopniowy upał). Bardzo cienkie ściany, słychać rożne hałasy dochodzące z pokojów obok. Śniadania płatne 20 zł, w formie bufetu. Bardzo skromne, jedna potrawa na ciepło, trochę warzyw, wędlin, kawa, herbata, sok. Na śniadaniu byłem o 7 rano także wówczas wszystko było. Wielkim plusem hotelu jest jego lokalizacja. Podsumowując, hotel dobry na 1 góra 2 noce gdy ktoś szuka tylko i wyłącznie "kąta" do spania.

• Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Marek K
Zrecenzowano: 21 maja 2019

Dzień dobry
Na początek muszę powiedzieć, że ogólnie jestem zadowolona z pobytu w Państwa hotelu.
Chciałam się podzielić dodatkowo dwoma uwagami, których wzięcie pod uwagę dodatkowo może wpłynąć na pozytywny odbiór Państwa usług:
1) Na Waszej stronie w opisie pokojów znalazłam dla mnie ważną informację: "Za dodatkową opłatą, w miarę dostępności, istnieje możliwość wypożyczenia suszarki do włosów i czajnika. ", która niestety mijała się z prawdą, ponieważ w hotelu recepcjoniści udzielili mi informacji, iż hotel w ogóle nie dysponuje czajnikami! Dla mnie wypożyczenie czajnika akurat było bardzo ważne . Wielkie było moje rozczarowanie, że na stronie jest podanie nieprawdziwa informacja.
2) Nie wszyscy recepcjoniści udzielają "od siebie" standardowych informacji tj. godziny w których serwowane jest śniadanie czy jak korzystać z windy ( odbijanie kart w konkretnym miejscu). Tak było w niedzielę 19 maja. Klienci hotelu sami po odejściu od recepcji udzielali sobie wskazówek szczególnie odnoście korzystania z windy.
Poza tym wszystko było OK!
z pozdrowieniami
Agnieszka Anczyk
Agnieszka Anczykl

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z premiereclasse.com - Louvre Hotels Group
Dziękujemy, Dream47958227955
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje wyposażone w podstawowe elementy ale trzeba przestawić łóżka żeby dało się poruszać po pokoju. Obsługa przeciętna. Ogromnym plusem jest czystość, która była dla mnie ważniejsza niż luksusy. Lokalizacja niedaleko dworca i ok15min tramwajem do centrum. Śniadania nie polecam. W kwocie 20zl bardzo mały wybór a produkty najgorszej jakości.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, Katrington