152 USD
Europeum Hotel(Wrocław)
84 USD
73 USD
Uwaga, okazja! 11% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 11% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (82 USD).

46 USD
91 USD
Scandic Wroclaw(Wrocław)
71 USD
66 USD
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
Rezerwuj teraz, płać w dniu wyjazdu
122 USD
85 USD
  • Śniadanie w cenie
Haston City Hotel(Wrocław)(Świetna cena!)
54 USD
47 USD
Expedia.com
Hotel Tumski(Wrocław)(Świetna cena!)
43 USD
  • Bezpłatny parking
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 29/07
89 USD
68 USD
Expedia.com
Zrecenzowano 10 września 2017

Pokój maleńki, dwa łóżka i w zasadzie niewiele wiecej podłogi - tak mały był pokój - stąd o ile się tam tylko śpi - to zupełnie wystarcza. Zasłony gęste, cieżkie zupełnie zaciemniające pokój do snu.
Wybraliśmy opcję ze śniadaniem - oceniamy na "przeciętne", z ciepłych parówki a tak to taka dość skromna wersja - ser, wędlina, dżem.

• Data pobytu: październik 2016, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Izabela S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Hotel Premiere Classe Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 2 października 2017

Szanowny Gościu,
Dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii na temat naszego hotelu.

Zrecenzowano 5 września 2017 z urządzeń przenośnych

Nocleg za drogi w stosunku do tego co oferuje hotel. Personal nie przyjazny. Brak komunikacji. Management hotelu nie zainteresowany problemami klienta.
Dodatkowo plany parking.
Zdecydowanie nie polecam.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, adgrzjoeljo29
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Agnieszka A, Dyrektor generalny, Hotel Premiere Classe Wroclaw CentrumOdpowiedź udzielona 6 września 2017

Szanowny Panie,
Bedę wdzięczna za osobisty kontakt ze mną w powyższej sprawie ( email: manager.wroclaw.centrum@campanile.com)

Zrecenzowano 5 września 2017

Mój pobyt w hotelu był bardzo nieprzyjemny. Przyczynili się do tego pracownicy recepcji. W skrócie: po zgłoszeniu niedziałającej klimatyzacji musiałem przenosić się do innego pokoju przed godz. 00:00 (obsługa zablokowała drzwi do mojego pokoju bez mojej zgody i bez poinformowania mnie o tym), nie miałem możliwości zostania w poprzednim pokoju z niedziałającą klimatyzacją. Usłyszałem także, że jest to moja wina, ponieważ w ciągu dnia nie było mnie w hotelu. Kolejny problem to ciagle niedziałające karty magnetyczne do pokoi (nie tylko ja miałem z tym problem, lecz wiele gości hotelowych).
Brak możliwości kontaktu z menadżerem hotelu spowowodował, że musiałem opisać całą sytuację w mailu, na którego też nie dostałem odpowiedzi.

Może po prostu miałem pecha, ale z takim brakiem szacunku jeszcze się nie spotkałem podczas nocowania w hotelach.

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Szymon B

Szanowny Panie,
Dziękujemy za umieszczenie opinii o naszym hotelu. Przykro mi że pobyt w hotelu nie spełnił Pana oczekiwań. Zachowanie personleu jakie Pan opisał nie jest zgodne ze standardami naszej sieci, za co najmocniej Pana przepraszam.

Zrecenzowano 30 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Super lokalizacja - 10 minut autobusem lub tramwajem. Jest parking, pokoje są czyste i klimatyzowane, w nich ręczniki i kosmetyki. Dla mnie to wystarczy na weekendową wizytę. Kto chce więcej - obok jest campanile. Polecam.

Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Katarzyna B

Szanowny Gościu,
Dziękuję za czas poświęcony na pozostawienie opinii na temat naszego hotelu. Dogodna lokalizacja, czystość i wygodne pokoje są często wspominane przez naszych Gości.
Zapraszam do kolejnych pobytów
Agnieszka A

Zrecenzowano 29 sierpnia 2017

Pokoj malutki ale na jedna czy dwie noce idealny! Wygodne lozka choć troche waskie, widok z pokoju na SkyTower! Telewizja, wejscie na karte, ogolnie polecam jesli ktos nie ma wymagan w kwestii wielkosci pokoju

• Data pobytu: sierpień 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, m0rieri5

Szanowny Gościu,
Dziękujemy za pozostawioną opinie. Cieszę się, że pobyt Państwa we Wrocławiu się udał i serdecznie zapraszamy ponownie.
Pozdrawiam