Tripadvisor
Zrecenzowano: 23 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój niewielki, ciężko było się pomieścić z duża walizką. Przyjechałem do pracy, nie wiele miałem miejsca na biurku, aby się rozłożyć z „robotą”, mimo wyboru pokoju o „podwyższonym standardzie”
Bardzo czysto, miła i kulturalna obsługa w recepcji i restauracji.
Od 8 rano przez 2 dni z rzędu na korytarzu słychać było dyskusje Pań z housekeepingu które skutecznie nie pozwoliły mi się wyspać.
Może źle trafiłem, ale dla mnie jakość do ceny niewspółmierna, za te pieniądze można „mieszkać” w lepszych warunkach.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, hMakus
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnetaL123, Kierownik sprzedaży, Grape HotelOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Szanowny Panie hMakus,
Dziękujemy za poświęcenie czasu i podzielenie się z nami uwagami na temat pobytu w Grape. Satysfakcja naszych Gości jest dla nas niezwykle ważna, dlatego doceniamy każdą sugestię, która pozwoli nam podnieść poziom naszych usług. Cieszymy się, że udało nam się spełnić Państwa oczekiwania względem atmosfery oraz obsługi.

Będzie nam bardzo miło gościć Pana ponownie, a my dołożymy wszelkich starań, aby kolejny pobyt obfitował jedynie w miłe wspomnienia.

Pozdrawiam serdecznie
Aneta Adamska

Zrecenzowano: 14 maja 2019

Przemiła obsługa hotelowa! Pomagała nam we wszystkim - jeśli trzeba nam było żelazka - dostaliśmy go, co więcej Pani uprasowała nam koszulę. Zgłosiliśmy że chcemy korzystać z sauny, więc powiedziano nam, że możemy zgłosić 20 minut wcześniej przed zejściem to nam włączą - włączyli i zostawili ręczniki na nasza prośbę. Sprzątanie codzienne koło 11 - ja z racji bycia wtedy w pokoju rozmawiałam z Paniami i wszystko co nam trzeba było, to dostaliśmy. Kameralny hotelelik - codzinne budzenie przez ptaki było relaksujące ... polecam z całego serca! Mieliśmy pokój na samej górze - 2 piętro - na wieży - wanna i łazienka MEGA! idealna na relaks. podgrzewana podłoga i gra o tron na HBO. Nic dodać nic ująć, jako ucieczka na weekend dla pary :)

Termin pobytu: maj 2019
  • Typ podróży: Podróż służbowa
Dziękujemy, Ulamey

Szanowna OnAir245107,
dziękujemy za tak miłe słowa skierowane w naszym kierunku!
Jest nam niezmiernie miło, że docenili Państwo nasze starania.

Zapraszamy do nas kolejnym razem !
Pozdrawiam serdecznie
Aneta Adamska

Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mały pokój ze starym materacem. Piękna łazienka ale obsługa dzwoniła pytać czy wszystko ok przy większym zużyciu wody. Obsługa była miła ale sprawiała wrażenie wystraszonej\niepewnej. Śniadanie nie warte swej ceny. Nie wymieniono nam ręczników ani pościeli pomimo, że zostawiliśmy prośbę na klamce. Płatny, niestrzeżony parking powinien być w cenie.

Termin pobytu: październik 2018
4  Dziękujemy, Mila K
Zrecenzowano: 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem oraz z 3 letnim dzieckiem na jedna noc.
Wszystko na plus
Klimatyczne miejsce
Basen czynny cała dobę
Bardzo miła obsługa
Pyszne śniadania
Ładne pokoje, wygodne łóżko,
Czekoladki w pokoju na powitanie,
Na mały minus brak kącika zabaw i dosyć wysokie ceny w resteuracji,

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, 421karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnetaL477, Kierownik sprzedaży, Grape HotelOdpowiedź udzielona 11 października 2018

Szanowna Karolina K,
dziękujemy z całego serca za tak wspaniałą opinię ! Wiele radości sprawia nam czytanie tak pochlebnych komentarzy :)
Niezmiernie nam miło, że nasza obsługa oraz kuchnia przypadły Pani do gustu.

Zapraszamy serdecznie następnym razem !
Aneta Ludwiczak

Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wraz z mężem noc w hotelu Grape. Piękny luksusowy boutiquowy hotel. Każdy pokój jest inny, w naszym zachwyciła nas i zaskoczyła bardzo duża...łazienka. Pyszne śniadanie z przygotowywanymi na zamówienie ciepłymi daniami. Hotel idealny na romantyczny weekend we dwoje. Z pewnością do niego wrócimy

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, agawa78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Idalia M, Dyrektor generalny, Grape HotelOdpowiedź udzielona 17 października 2018

Szanowna Pani,
dziękuję za dokonany wybór hotelu GRAPE & Restaurant i najwyższą satysfakcję - ocenę. Poprzez naszą najlepszą obsługę i jakość pragniemy nieść zadowolenie naszym Gościom. Z przyjemnością podzielę się Pani opinią z naszą załogą, jako że jestem przekonana, że zmotywuje nas ona jeszcze bardziej do dalszych starań w kierunku ciągłej poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Mam nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty. Idalia Maciusz - dyrektor hotelu