Tripadvisor
Zrecenzowano: 17 października 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo mały pokój ze starym materacem. Piękna łazienka ale obsługa dzwoniła pytać czy wszystko ok przy większym zużyciu wody. Obsługa była miła ale sprawiała wrażenie wystraszonej\niepewnej. Śniadanie nie warte swej ceny. Nie wymieniono nam ręczników ani pościeli pomimo, że zostawiliśmy prośbę na klamce. Płatny, niestrzeżony parking powinien być w cenie.

Termin pobytu: październik 2018
4  Dziękujemy, Mila K
Zrecenzowano: 10 października 2018 z urządzeń przenośnych

Byliśmy z mężem oraz z 3 letnim dzieckiem na jedna noc.
Wszystko na plus
Klimatyczne miejsce
Basen czynny cała dobę
Bardzo miła obsługa
Pyszne śniadania
Ładne pokoje, wygodne łóżko,
Czekoladki w pokoju na powitanie,
Na mały minus brak kącika zabaw i dosyć wysokie ceny w resteuracji,

Termin pobytu: listopad 2017
1  Dziękujemy, 421karolinak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: AnetaL477, Kierownik sprzedaży, Grape HotelOdpowiedź udzielona 11 października 2018

Szanowna Karolina K,
dziękujemy z całego serca za tak wspaniałą opinię ! Wiele radości sprawia nam czytanie tak pochlebnych komentarzy :)
Niezmiernie nam miło, że nasza obsługa oraz kuchnia przypadły Pani do gustu.

Zapraszamy serdecznie następnym razem !

Zrecenzowano: 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy wraz z mężem noc w hotelu Grape. Piękny luksusowy boutiquowy hotel. Każdy pokój jest inny, w naszym zachwyciła nas i zaskoczyła bardzo duża...łazienka. Pyszne śniadanie z przygotowywanymi na zamówienie ciepłymi daniami. Hotel idealny na romantyczny weekend we dwoje. Z pewnością do niego wrócimy

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, agawa78
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Idalia M, Dyrektor generalny, Grape HotelOdpowiedź udzielona 17 października 2018

Szanowna Pani,
dziękuję za dokonany wybór hotelu GRAPE & Restaurant i najwyższą satysfakcję - ocenę. Poprzez naszą najlepszą obsługę i jakość pragniemy nieść zadowolenie naszym Gościom. Z przyjemnością podzielę się Pani opinią z naszą załogą, jako że jestem przekonana, że zmotywuje nas ona jeszcze bardziej do dalszych starań w kierunku ciągłej poprawy jakości świadczonych przez nas usług. Mam nadzieję, że kolejny pobyt w naszym hotelu będzie również tak samo przyjemny i udany jak poprzedni. Serdecznie zapraszam do ponownej wizyty. Idalia Maciusz - dyrektor hotelu

Zrecenzowano: 5 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne jedzenie, miła obsługa, w pięknym i urokliwym miejscu. Fantastyczne położenie , wszędzie blisko a zarazem z dala od zgiełku i hałasu dużego miasta. Gorąco polecam wszystkim. Przystępne ceny, w ciszy i zieleni.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, 684dariuszb
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta L, Kierownik sprzedaży, Grape HotelOdpowiedź udzielona 6 lipca 2018

Szanowny Dariusz B,
dziękujemy serdecznie za poświęcony czas na napisanie tak pochlebnej opinii na nasz temat !
Cieszymy się niezmiernie, że nasza lokalizacja, obsługa oraz dania spotkały się z Pana aprobatą.
Zapraszamy na nową, sezonową kartę dań, której premiera już wkrótce !

Pozdrawiam serdecznie

Zrecenzowano: 25 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Przepięknie położony hotel wśród zieleni, cisza, blisko zoo, hala stulecia. Dla nas serwowane dania z wysokiej jakości produktów, pięknie , smacznie podane, czyni to miejsce wyjątkowe na kulinarnej mapie nie tylko Polski . Znakomity szef kuchni i profesjonalna obsługa!!! Gorąco polecamy to miejsce!!!

Termin pobytu: czerwiec 2018
Dziękujemy, agas92018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Aneta L, Kierownik sprzedaży, Grape HotelOdpowiedź udzielona 27 czerwca 2018

Szanowny agas92018
ogromną przyjemność sprawia nam czytanie takich opinii jak Twoja!
Dokładamy wszelkich starań aby nasza kuchnia wciąż zaskakiwała pod każdym względem, a obsługa umilała Państwu czas spędzony w naszej restauracji :)
Mamy nadzieję, że niebawem odwiedzą nas Państwo ponownie!

Pozdrawiam serdecznie