“Świetne makarony i szpinak”

DOBRA PIZZA Ristorante & Pizza
Zamów online
Nr 726 wśród 1 154 Restauracje (Wrocław)
Kuchnie: Włoska
Zrecenzowano 5 września 2019 z urządzeń przenośnych

Uwielbiam jeść z dobrejpizzy, biorę zawsze na wynos bo lokal jest taki sobie. Od kat zamawiam to samo i smakuje genialnie. Szpinak zapiekany z serem i makaron zapiekany z kurczakiem. Natomiast pizza jest srednia

Dziękujemy, fan_jedzenia

Zrecenzowano 14 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo Dobrze niepozorne miejsce ciasto pizzy jak i makaron lepsze niż osiedlowa restauracja. Polecam

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, bartp815
Zrecenzowano 25 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Po ostatniej sytuacji jaka nas spotkała NIGDY nie zamierzam odwiedzić tego miejsca.

Kolega rezerwowal miejsce dla 20 osob na ksw. Przez telefon Pani mu powiedziała, że zaliczka wynosi 4- krotnie więcej niż ostatnim razem - 400 zł!. (Nie pytaliśmy dlaczego, ponieważ zaliczka zawsze była zwrotna - I w dniu w którym ją wplacaliśmy, by się upewnic że jest zwrotna zapytaliśmy i dostaliśmy informacje, ZE TAK JEST ZWROTNA).

W dniu ksw kolega przyszedl przed wszystkimi zeby odebrać rezerwację (Mieliśmy na 19). I poprosił Panią o zwrot zaliczki, niestety nie dostał zwrotu, za to powiedziano mu, ze zaliczka jest do wykorzystania na barze I że podpisując umowę wiedzialiśmy o tym. Fakt, dostał potwierdzenie wpłacenia zaliczki I to tyle.

Przy płatności na sam koniec za nas wszystkich dostaliśmy informację, ze doliczone zostaje 10% za obsługę tak wielkiej grupy (bo do pracy musiała przyjść kelnerka i kucharz dodatkowy). Po 1 nie ma takiej informacji nigdzie ani na stronie ani w karcie, na taki komentarz właścicielka stwierdziła że teraz w każdej restauracji jest doliczany więc u nich też, po 2 nie dostaliśmy takiej informacji przy rezerwacji telefonicznej oraz przy wpłacie pieniędzy, właścicielka kłóciła się z nami że nasze słowo przeciwko jej a chyba nie tak traktuje się klientów.. Rozumiem 10% napiwek dla kelnerek, co jest oczywiste i za każdym razem tyle zostawiamy, jednak jak się okazało nie są to pieniądze dla obsługi a dla właścicieli.

Musieliśmy się sprzeczac z 'biedna obsługa', ponieważ wina leży u właścicieli. 10% to chyba kara za to, ze w lokalu były jeszcze wolne miejsca, a ze my klienci ( za mało zostawiliśmy u nich pieniędzy ). Oczywiście, doliczonych 10% nie zapłaciliśmy, bo za co ?! Nie rozumiem jak można powiedzieć że 700 złoty jakie wydaliśmy to nie jest tyle ile oczekiwali!

Z doświadczenia wiem, ze to nie obslugi wina, ponieważ wykonują polecenia przełożonych. Dlatego poprosiliśmy o wlasciciela/menadżera. Przyjechała całą rodzinka I próbowała nam wmówić, że zaliczki się nie zwraca, ze 10%, które liczyli za obsluge podczas rezerwacji nam przekazali podczas rezerwacji itp, itd... szkoda bo nie raz byliśmy w tym lokalu i nigdy nie było takich problemów.

NIE POLECAM TEGO MIEJSCA NIKOMU, KTO CHCE COS ORGANIZOWAC. PONIEWAZ UMOWA SLOWNA Z TYM LOKALEM WIAZE SIE Z PROBLEMAMI.

Jedynym plusem jest w miarę smaczne jedzenie

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, GoPlaces811758
Zrecenzowano 11 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Atmosfera w tym miejscu jest naprawdę sympatyczna. Bardzo miła i sprawna obsługa. Natomiast pizza z szynką i pieczarkami, którą zamówiliśmy pozostawiła wiele do życzenia. Średnio wyrazisty smak i mokre ciasto. Składniki praktycznie zjeżdżały z kawałka. Bardzo duży plus za powitanie kieliszkiem wina w dzień kobiet.

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, klaudia_waszko
Zrecenzowano 5 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Pizza dobra, ale jeszcze lepsze dania główne :)
Ciekawy klimat i miła bardzo miła obsluga. Polecam..

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, krzysztofkF7183JG

DOBRA PIZZA Ristorante & Pizza — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Wrocław, Województwo dolnośląskie

Byłeś(-aś) w DOBRA PIZZA Ristorante & Pizza? Podziel się wrażeniami!