Wrocław
Zrecenzowano: 20 lipca 2019

Super miejsce! Znalazlam calkiem przez przypadek i kazdemu bede polecac! Wieczor panienski byl zaplanowany od A do Z z rozpiska czasowa. Wielkie podziekowania dla Pani Tatiany za wszelka pomoc. Jedynie, czas oczekiwania na odpowiedz moglby sie zmienic.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, EwelinaM4545
Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Skorzystaliśmy z promocji weekend za pół ceny. Rezerwacja dotyczyła apartamentu, a otrzymaliśmy pokój standard: zimny, bez TV (ponoć to jest standard), odchodząca tapeta, źle wyważona szafa, która notorycznie się otwierała, pleśń przy prysznicu, zużyte ręczniki. SPA również oceniam słabo, brudne jacuzzi - pleśń na płytkach, brudna woda, sauna parowa nie działała. Po zwróceniu uwagi, że potwierdzona rezerwacja dotyczyla apartamentu otrzymaliśmy rabat na masaż w SPA na 50%. Ceny w restauracji wysokie. W sumie miejsce to ma ogromny, ale niewykorzystany potencjał.

Termin pobytu: marzec 2019
Dziękujemy, mek2708
Zrecenzowano: 2 stycznia 2019

Super zabawa noworoczna. Hotel czysty i zadbany, jedzenie bardzo smaczne. Naszym celem było wyrwanie się z miasta i spędzenie sylwestra gdzieś na uboczu i to była dobra decyzja. Skorzystaliśmy też ze strefy SPA i wellness - lepiej zrobić wcześniejszą rezerwację na zabiegi, bo później trzeba czekać.Tutaj ukłony dla obsługi za tą podpowiedź. Byliśmy też pierwszy raz w solnej saunie. Miejsce i hotel godne polecenia.

Termin pobytu: styczeń 2019
2  Dziękujemy, PrzemekWro
Zrecenzowano: 1 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy na Sylwestra 2018/2019 w Pałacyku. Podejrzewam, że to był ich pierwszy i zarazem ostatni organizowany Sylwester. Sala do tańczenia przygotowana jak na przyjęcie dla 20 osób, nie 120..
Jedzenia brak, orkiestra z OSP.
Fajerwerki z opóźnieniem 15minutowym.
W pokojach brak TV. Właściciel (manager) powinien trzymać absencję do końca imprezy, oraz pilnować personelu podczas tak hucznego wydarzenia jakim jest Sylwester.
Pierwszy nasz raz w Pałacu i jednocześnie ostatni.

Szczerze nie polecam.

Termin pobytu: grudzień 2018
4  Dziękujemy, Anna B
Zrecenzowano: 16 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Magiczne miejsce zaledwie 30 km od Wrocławia. Piękny park, klimatyczne wnętrza i pyszne jedzenie. Można skorzystać ze spa, najbardziej polecam łaźnie piwne. Razem z Narzeczonym i przyjaciółmi spędziliśmy fantastyczny czas.

Termin pobytu: grudzień 2018
2  Dziękujemy, MagdalenaI144