Wspaniałe miejsce.

Bardzo słabo znam Wrocław, ale Stary Rynek bardzo mię się podoba. Jest duży z pięknymi... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
75skala
Szczecin, Polska
Wroclove

Trafilismy na ideslna pogode , tym samym w samym rynku bylo kilka malych atrakcji. Swietne... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
lukasz_a_c
Bergen, Norwegia
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 029)

Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

bardzo go lubie, poza fontanna, która jest tragiczna i kompletnie nie pasuje... owszem, są naciagacze, ale nie widziałam jeszcze rynku gdzie by taki się nie znalazł. Generalnie piękny i w trakcie podróży, lubię chodzić tam na spacery.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Aleksandra P
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rynek oferuje na prawdę ciekawe możliwości - piękna architektura, dużo knajpek i restauracji - jest na co popatrzeć i gdzie spędzić czas.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc we Wrocławiu nie możesz go pominąć. Ratusz, śliczne kamienice, krasnale, pręgierz, liczne restauracje i kawiarenki. To magiczne miejsce, które należy odwiedzić.

2  Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny rynek wokół kamienice tematyczne stylowe z pięknymi wnętrza i kawiarnie puby. Szczególnie polecam piwo bananowe. Naprawdę pychotka i nigdzie jeszcze się z takim nie spotkałam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 548beatab
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Będąc przez tydzień we Wrocławiu codziennie spacerowałam po rynku i okolicach. Szczególnie wieczorem gdy był pięknie oświetlony. Jestem gdańszczanką i muszę przyznać że bardziej podoba mi się stare miasto we Wrocławiu, widać że tętni życiem od zmierzchu i do późna wieczorek. Bardzo polecam i napewno tam jeszcze wrócę

1  Dziękujemy, gogulek1