Wrocław
Polecam 👍🏼

Przepiękny😃Byliśmy pierwszy raz we Wrocławiu i bardzo się cieszymy ze pokazaliśmy to miejsce córce... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Joohana79
Reykjavik, Islandia
Każdy powinien zobaczyć

Jeden z piękniejszych (o ile nie najpiękniejszy) rynek w Polsce. Sporo ludzi w tygodniu jak i na... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
kacperos8
Wrocław, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 035)

Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rynek oferuje na prawdę ciekawe możliwości - piękna architektura, dużo knajpek i restauracji - jest na co popatrzeć i gdzie spędzić czas.

Dziękujemy, claauu91
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Będąc we Wrocławiu nie możesz go pominąć. Ratusz, śliczne kamienice, krasnale, pręgierz, liczne restauracje i kawiarenki. To magiczne miejsce, które należy odwiedzić.

2  Dziękujemy, LukaszE1979
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Przepiękny rynek wokół kamienice tematyczne stylowe z pięknymi wnętrza i kawiarnie puby. Szczególnie polecam piwo bananowe. Naprawdę pychotka i nigdzie jeszcze się z takim nie spotkałam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
1  Dziękujemy, 548beatab
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Będąc przez tydzień we Wrocławiu codziennie spacerowałam po rynku i okolicach. Szczególnie wieczorem gdy był pięknie oświetlony. Jestem gdańszczanką i muszę przyznać że bardziej podoba mi się stare miasto we Wrocławiu, widać że tętni życiem od zmierzchu i do późna wieczorek. Bardzo polecam i napewno tam jeszcze wrócę

1  Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Rynek wrocławski jest przepiękny a po zmroku wręcz magiczny..Ma swój urok i po prostu zaprasza..Kamienice pięknie odrestaurowane,mnóstwo knajpek,ogródków piwnych,kawiarni..no i mnóstwo ludziNiesamowite koncerty fortepianowe dwa wieczory pod rząd..Każdy znajdzie tu miejsce dla siebie,w dużym lub w małym towarzystwie,przy piwie, drinku czy kawie..Zjesz niemieckie konkretne potrawy albo azjatyckie i kolorowe,włoskie,tureckie..Co tylko chcesz

1  Dziękujemy, kakulka2