Super spacer po rynku wrocławskim.

Witam Będąc ostatnio w mieście Wroclaw spacer po rynku był swietnym doświadczeniem,architektura... Przeczytaj więcej

833urszulad
Warto zobaczyć

Warto zobaczyć rynek Wrocławia, który oprócz zachowanej zabytkowej architektury, zachęca... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 4 października 2020
bkedzierski
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (5 269)

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękne kamieniczki, fontanna, okazały ratusz, kluby, ekskluzywne restauracje i przede wszystkim atmosfera- rynek wrocławski jest po prostu cudowny i ciagle coś się dzieje!
Najbardziej urokliwy jest coroczny Jarmark Bożonarodzeniowy oraz Jarmark Świętojański!
Warto odwiedzić to miejsce!

2  Dziękujemy, milly935
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Tu warto przyjść w piątek wieczorem. Oj, dzieje się. Tu nie będziecie się nudzić. Może nie będzie tanio, ale warto.

1  Dziękujemy, agmaxa
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do Wrocławia dotarliśmy dość późno. Spotkaliśmy się z połączeniem wielu kultur.
Mogliśmy usłyszeć wiele ciekawych artystów.
Między innymi. Kobzistę czy wokalistę z gitarą.
Mieliśmy okazję obejrzeć pokaz tańca z ogniem.
Zjedliśmy przepyszne jedzenie.

2  Dziękujemy, miko_ajr666
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Poczekam właśnie Wrocław zarówno miłośnikom zwiedzania aktywnego jak i lubiących odpoczywać! Jestem mieszkańcem tego miasta i prxez 40lat nigdy mnie nie znudzilo..

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
1  Dziękujemy, FilipKWroclaw