Wrocław
Wspaniałe miejsce.

Rynek we Wrocławiu ja wiele miast w Polsce może pochwalić się piękna zabudową. Rynek jest dość duży... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 4 dni temu
75skala
Szczecin, Polska
kilka pieknych chwil we Wroclawiu

Wroclaw piekne miasto ale jak wiekszosc z nas idziemy na stary rynek szczegolnie gdy pobyt jest... Przeczytaj więcej

Alicja66
Gamaches, Francja
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 228)

Warto przyjść i pospscerować. Pięknie odnowione kamienice, jedzenie na każdym kroku choć pewnie nie na każdą kieszeń

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, kaska_pelaskaa
Zrecenzowano: 15 września 2019

bardzo lubię wrocławski rynek, jest bardzo skondensowany i wszystko jest blisko siebie. Można poływać odrą, można podejść na Ostrów Tumski, Galerii, it tak dalej. Dodatkowo mnóstwko barów, restauracji, a na dodatek bardzo często coś się dzieje. Dla mnie must have jeśli chodzi o Wrocław. Dla przyjeżdżających autem jest też kilka parkngów w bliskiej odległości.

Dziękujemy, Lukasz8dosz
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Miałam w planie poświęcić temu miejscu 1 dzień ale przez tydzień odkrywałam je na nowo i zauważałam nowe detale na przepięknych kamieniczkach. Bardzo polecam spacer i konsumpcję chociażby piwa lub kawy w bardzo licznych barach pubach restauracjach a szczególnie w letnich ogródkach.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Obowiązkowe miejsce do zobaczenia w trakcie pobytu we Wrocławiu. Przepiękne i zadbane kamienice, mnóstwo kafejek i restauracji, w których każdy znajdzie coś dla siebie.
Jedyny minus, to możnaby było bardziej klimatycznie oświetlić najważniejsze punkty Rynku w nocy.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 20 sierpnia 2019

Obowiązkowe miejsce podczas odwiedzin Wrocławia! Koniecznie warto zobaczyć i poczuć klimat miasta. Polecam.

Dziękujemy, ge0rem