Doskonały punkt widokowy

Zrecenzowano: 29 czerwca 2019
JendrulaM
Chełmek, Polska

Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Za 10 zł od osoby, otrzymaliśmy możliwość wdrapania się kilkuset schodami na wieżę widokową. Ten trud wynagrodził nam przepiękna panorama Wrocławia, którą mogliśmy podziwiać z każdej strony świata.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Jak jest się na rynku we Wrocławiu to warto pokonać 300 schodów żeby zobaczyć przepiękny widok na cały Wrocław. Wysiłek duży ale warto.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, JendrulaM
Zrecenzowano: 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Warto się wdrapać choć nie jest to łatwe. Ładny widok na stare miasto Wrocławia. Nice view of the old town of Wrocław.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, luizanna123
Zrecenzowano: 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Warto było przebyć tyle schodów aby zobaczyć panoramę miasta. Rewelacyjna atrakcja dla osób w dobrą kondycją

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
Dziękujemy, AnnaW801202
Zrecenzowano: 18 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Super kręcone schody. Jednak moje płuca nie podzielały tego zachwytu. Na górze musiałem pozostać nieco dłużej (astmatycy ostrożnie!). Widok przepiękny!

Termin skorzystania z atrakcji: listopad 2018
Dziękujemy, audiosluchacz