nr 1

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019
arturoxp2018
Wołomin, Polska

Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

Na mojej liście najlepsze miejsce we Wrocławiu. W tym jednym budynku widac całą hostorię miasta. Warto poświęcić trochę czasu.

Dziękujemy, agmaxa
Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Piękna katedra, którą z pewnością warto odwiedzić będąc we Wrocławiu. Kawał pięknej historii. Aż dziw, że kiedyś ludzie potrafili budować tak piękne obiekty sakralne. W katedrze jest możliwość wyciszenia i modlitwy w kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dziękujemy, arturoxp2018
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Klimatyczne, cudowne miejsce szczególnie wieczorem. Polecam. Godne zobaczenia. Warto zobaczyć obok ogród botaniczny.

Dziękujemy, 251emig
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

Byliśmy po 18 więc nie zobaczyliśmy wnętrza katedry ponieważ był już zakaz zwiedzania. Z zewnątrz natomiast robi ogromne wrażenie.

Dziękujemy, 7melissa7
Zrecenzowano: 29 lipca 2019

Piękny kościół, umiejscowiony na wyspie. Z wieży widokowej rozpościera się piękny widok na cały Wrocław.

Dziękujemy, Daisyontheholiday