Zapisz
Ladny most

Do jakiegoś czasu znajdowały się na nim kłódki (alternatywna nazwa dla mostu tumskiego to most... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 9 września 2020
Karolzzz00
Wrocław, Polska
Mosta Zakochanych

Most klimatyczny - masywny, kolorowy, odrestaurowany z już pojawiającymi się nowymi kłódkami... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2020
432dorotat

Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Chcieliśmy przespacerować się po moście ale trwa remont no i zdjęto wszystkie kłódki :(( ale mogliśmy go obserwować podczas rejsu. Ma charakterystyczny seledynowy kolor.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

most zakochanych.kolejna z licznych atrakcji we Wrocławiu.warto zwiedzić i zobaczyć odpalane przez latarnika latarnie gazowe.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Kolejna wspaniała atrakcja turystyczna we Wrocławiu. Most zakochanych, na którym można zawiesić swoją kłódkę. Niedaleko są stoiska gdzie taką można kupić. Ilość kłódek zawieszonych na moście robi wrażenie! Polecam! :)

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, damian21x
Zrecenzowano: 26 maja 2019

Brzydkie te kłódki. To jak zaśmiecanie miasta. Most fajny bo prowadzi do fajnego miejsca. Napewno warto tamtędy przejść. mam nadzieje że usuną te brzydkie, zardzewiałe kłódki. Zamiast tak zaszpecać lepiej przeznaczyc pieniadze na odbudowe czegos fajnego.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, MATTAR1
Zrecenzowano: 12 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Ten stalowy most zbudowany tu w 1889 r. łączy Ostrów Tumski z Wyspą Piasek. Wkrótce będzie remontowany i znikną z niego tysiące kłódek, które przez lata przynosili tu zakochani. Mam nadzieję, że miłosne związki z tego powodu się nie rozpadną.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Zbyszek_z_rodzinka