Zapisz
Robi wrażenie!

Super podróż w czasie! Pięknie opowiedziana pędzlem i słowami historia bitwy. Opis obrazu w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 lipca 2020
piotr1ku
Łomża, Polska
Warto zobaczy ć

Unikat, zjawiskowe dzieło, które każdy powinien zobaczyć. W dobie pandemii zachowane wszelkie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 24 lipca 2020
Jadwiga W
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 965)

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Panorama Racławicka robi ogromne wrażenie, jest to miejsce, które musi znaleźć się na pierwszym miejscu, kiedy planujemy wycieczkę do Wrocławia, zainteresuje każdego, od najmłodszych do najstarszych!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, alekssaa
Zrecenzowano: 4 września 2019

Plusy:
+ Panorama:)
+ świetna organizacja w środku, wszystko wyliczone co do minuty
+ w cenie biletu można zwiedzić potem jeszcze inne muzea we Wrocławiu

Minusy:
- tylko 30 minut i ani chwili dłużej

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ależ to miejsce pozytywnie mnie zaskoczyło!!!! Spodziewałem się ogromnego obrazu, ale oprócz tego dostałem wystrój muzeum, który ,,wychodzi" z obrazu tak, że momentami nie wiedziałem, gdzie kończy się obraz, a gdzie zaczyna makieta. A do tego wspaniały głos Daniela Olbrychskiego, który opowiada z głośników historię Panoramy Racławickiej, a także szczegółowo opisuje co widzimy na obrazie. Trzeba zobaczyć i usłyszeć.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto zobaczyć - robi ogromne wrażenie na żywo
Najlepiej kupić bilety wcześniej bo zainteresowanie jest bardzo duże

Dziękujemy, queen_meretseger
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

chodzimy w koło i glądamy panoramę. Tematyka jest trudna do zrozumienia dla obcokrajowców, ale obraz robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, agmaxa