Wrocław
Trzeba zobaczyć.

Poszliśmy tam z 10 letnia córka ,która nie urodziła się w Polsce,wiec nie była bardzo... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Joohana79
Reykjavik, Islandia
Wspaniałe miejsce.

Nie ma chyba nikogo w Polsce kto nie wiedziałby co to Panorama Racławicka. Wspaniałe dzieło z... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 5 dni temu
75skala
Szczecin, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 886)

Zrecenzowano: 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Panorama Racławicka robi ogromne wrażenie, jest to miejsce, które musi znaleźć się na pierwszym miejscu, kiedy planujemy wycieczkę do Wrocławia, zainteresuje każdego, od najmłodszych do najstarszych!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, alekssaa
Zrecenzowano: 4 września 2019

Plusy:
+ Panorama:)
+ świetna organizacja w środku, wszystko wyliczone co do minuty
+ w cenie biletu można zwiedzić potem jeszcze inne muzea we Wrocławiu

Minusy:
- tylko 30 minut i ani chwili dłużej

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To był nasz nr 1 w planie zwiedzania w ciągu 2,5 dnia pobytu. Każdemu polecam. Nie wyobrażałam sobie że jest tak duża i tak piękna.N ie widać połączenia obrazu z niebem i dekoracją typu krzewy czy ziemia, do tego dokładnie opowiadającego przewodnika przez głośniki (głos przypomina D.Olbrychskiego). Wstęp bilet normalny 30 zł ulgowy 23. w piwnicy znajduje się też makieta i w gablotach miniaturki różnej formacji wojsk z tej epoki.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ależ to miejsce pozytywnie mnie zaskoczyło!!!! Spodziewałem się ogromnego obrazu, ale oprócz tego dostałem wystrój muzeum, który ,,wychodzi" z obrazu tak, że momentami nie wiedziałem, gdzie kończy się obraz, a gdzie zaczyna makieta. A do tego wspaniały głos Daniela Olbrychskiego, który opowiada z głośników historię Panoramy Racławickiej, a także szczegółowo opisuje co widzimy na obrazie. Trzeba zobaczyć i usłyszeć.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto zobaczyć - robi ogromne wrażenie na żywo
Najlepiej kupić bilety wcześniej bo zainteresowanie jest bardzo duże

Dziękujemy, queen_meretseger