Fajne

Panorama Podobała się nawet mion dzieciom (7 i 9 lat). Rotunda wewnątrz której jest wielki obraz... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano wczoraj
Joanna Ł
Libiąż, Polska
Olśniewające

Wchodząc do rotundy przenosimy się na pole bitwy - jesteśmy w centrum wydarzeń. Realistyczna wizja... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 2 dni temu
TeresaS1870
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 882)

Zrecenzowano: 4 września 2019

Plusy:
+ Panorama:)
+ świetna organizacja w środku, wszystko wyliczone co do minuty
+ w cenie biletu można zwiedzić potem jeszcze inne muzea we Wrocławiu

Minusy:
- tylko 30 minut i ani chwili dłużej

Dziękujemy, Road750542
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

To był nasz nr 1 w planie zwiedzania w ciągu 2,5 dnia pobytu. Każdemu polecam. Nie wyobrażałam sobie że jest tak duża i tak piękna.N ie widać połączenia obrazu z niebem i dekoracją typu krzewy czy ziemia, do tego dokładnie opowiadającego przewodnika przez głośniki (głos przypomina D.Olbrychskiego). Wstęp bilet normalny 30 zł ulgowy 23. w piwnicy znajduje się też makieta i w gablotach miniaturki różnej formacji wojsk z tej epoki.

Dziękujemy, gogulek1
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Ależ to miejsce pozytywnie mnie zaskoczyło!!!! Spodziewałem się ogromnego obrazu, ale oprócz tego dostałem wystrój muzeum, który ,,wychodzi" z obrazu tak, że momentami nie wiedziałem, gdzie kończy się obraz, a gdzie zaczyna makieta. A do tego wspaniały głos Daniela Olbrychskiego, który opowiada z głośników historię Panoramy Racławickiej, a także szczegółowo opisuje co widzimy na obrazie. Trzeba zobaczyć i usłyszeć.

Dziękujemy, Oczytany
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdecydowanie warto zobaczyć - robi ogromne wrażenie na żywo
Najlepiej kupić bilety wcześniej bo zainteresowanie jest bardzo duże

Dziękujemy, queen_meretseger
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

chodzimy w koło i glądamy panoramę. Tematyka jest trudna do zrozumienia dla obcokrajowców, ale obraz robi wrażenie.

Termin skorzystania z atrakcji: kwiecień 2019
1  Dziękujemy, agmaxa