Wczasy

100% polecamy, zwłaszcza dla par lubiących spacery oraz zwiedzanie. Piękny zabytek wart zobaczenia😁

Zrecenzowano: 14 lipca 2019
Asia G
ciekawe miejsce

Zrecenzowano: 24 czerwca 2019
Adam G

Zrecenzowano: 14 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziękujemy, Asia G
Zrecenzowano: 29 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Budynek piękny. Prawdziwa atrakcja architektoniczna. Niestety w środku nie wykorzystany ubogie wystawy i skąpo wyposażone wnętrza za zwiedzanie których pobierane są opłaty i nie wiem za co.

Termin skorzystania z atrakcji: lipiec 2018
Dziękujemy, JendrulaM
Zrecenzowano: 24 czerwca 2019

jeden z ładniejszych budynków tego typu,Znak rozpoznawczy rynku wrocławskiego.koniecznie do zobaczenia podczas pobytu we Wrocku.

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Adam G
Zrecenzowano: 23 czerwca 2019

Wrocławski ratusz dla mnie jest najpiękniejszym ratuszem w Polsce. Pierwszy raz widziałam go 40 lat temu, ale za każdym razem kiedy odwiedzam Wrocław i jestem na rynku ratusz mnie zachwyca.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Danka D
Zrecenzowano: 2 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Nie rozumiem dlaczego większość recenzji dotyczy tu rynku, a nie ratusza. Rynek piękny, Ratusz jako budynek też, ale do środka nie opłaca się wchodzić. 15 zlotych za obejrzenie paru zdjęć i paru niewielkich izb z meblami.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Damján K